Impreza Black Stone Cherry 10 Ii Alibi Wro odbędzie się 10 lutego 2017 (Piątek), w klubie Alibi Wrocław. Start imprezy: godz. 18:30. .
0 Black Stone Cherry  10 Ii  Alibi Wro

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Black Stone Cherry 10 Ii Alibi Wro

10 lutego 2017, Alibi Wrocław, start: 18:30

Zagrają na imprezie:
Go Ahead i Knock Out Productions przedstawiają dwa koncerty amerykańskich hardrockowców z Black Stone Cherry. Zespół odwiedzi nasz kraj w lutym, by zagrać w 9 lutego w warszawskiej Progresji i 10 lutego we wrocławskim Alibi.
Agencja Knock Out Productions jest organizatorem jedynie wrocławskiego koncertu!


BLACK STONE CHERRY (USA) hard rock, southern rock:
Rodzina, religia, wierność, lojalność, kult pracy – te wartości są silnie obecne w Ameryce na terenie tak zwanego pasa biblijnego, w którym dominują konserwatywni protestanci. W pasie mieści się stan Kentucky, w którym w 2001 roku czterech serdecznych kumpli, będących jeszcze nastolatkami, założyło kapelę pod nazwą Black Stone Cherry. Miłością największą darzyli southern rocka i hard rocka, więc nic dziwnego, że elementy tych stylów najwyraźniej słychać w ich muzyce. Muzyce, która bardzo szybko trafia do serca.
Biografia nie podaje, czy zaniedbywali niedzielne kazania, aby tworzyć muzykę, lecz faktem jest, że Black Stone Cherry dość szybko wypracowali swój styl i zwrócili na siebie uwagę Roadrunnera, który zapragnął mieć kapelę Chrisa Robertsona (wokal, gitara), Bena Wellsa (gitara, wokal), Jona Lawhona (gitara basowa, wokal) i Johna Freda Younga (perkusja, wokal) wśród swoich artystów. Celu wytwórnia dopięła, a młodziaki z BSC odwzajemnili się czterema kapitalnymi albumami: "Black Stone Cherry" (2006), "Folklore And Superstition" (2008), "Between The Devil And The Deep Blue Sea" (2011) oraz "Magic Mountain" (2014). Trzy pierwsze tytuły znakomicie radziły sobie w Wielkiej Brytanii (każdy sprzedał się w ponad 60 tys. kopii). Ostatnie dzieło Chrisa, Jona, Bena i Johna Freda to hołd dla miejsca, z którego pochodzą, stanu Kentucky. Album "Kentucky" z wiosny 2016 roku, to kwintesencja stylu BSC, bogatsza o doświadczenia, jakie muzycy zebrali przez kilkanaście lat bycia razem. Dodajmy, bycia razem w niezmienionym składzie! Materiał znalazł się w pierwszej piątce na Wyspach, w regularnym notowaniu! A niektórzy mówią, że rock umarł… Dopóki są takie kapele jak Black Stone Cherry nie zniknie nigdy, tego można być pewnym. I jeszcze jedno – Amerykanie grają kapitalne koncerty, więc zdecydowanie nie wolno przegapić ich wizyty w Polsce.
Sprawdź, jeśli lubisz: Shinedown, Buckcherry, Alter Bridge, The Answer, Slash…
http://www.blackstonecherry.com
https://www.facebook.com/blackstonecherry
https://www.youtube.com/watch?v=org1ITRGGNg

Zagrają:
BLACK STONE CHERRY (USA) hard rock, southern rock

Kiedy: 10 luty (piątek) 2017
Gdzie: Wrocław @ Alibi, ul. Grunwaldzka 67
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Drugi koncert:
Kiedy: 9 luty (piątek) 2017
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Go Ahead

Bilety na wrocławski koncert: www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

Oraz:Zapraszają
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod
i
Go Ahead
www.go-ahead.pl
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

ul. Grunwaldzka 67, Wrocław
Aktualna pozycja klubu: 3/1670 Zagłosuj na klub