Impreza Bounce Inc Live Show odbędzie się 22 września 2017 (Piątek), w klubie Energy 2000 Katowice. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Bounce Inc Live Show

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Bounce Inc Live Show

22 września 2017, Energy 2000 Katowice, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Już w piątek, 22 września za energiczną konsoletą pojawi się najszybciej wschodząca gwiazda polskiej sceny EDM - niesamowita formacja BOUNCE INC., twórcy takich klubowych mega-hitów jak " Hope", "Bassline Maniacs", "Don't Stop", "Ain't Talking About Love", "Husstte Anthem" czy najnowszego "Techno Rocker". Wybuchowa mieszanka energetycznych brzmień, dj-jskich i producenckich umiejętności oraz niesamowita sceniczna charyzma sprawiła, że Bounce Inc. jest obecnie najpopularniejszą klubową formacją w Polsce, pojawiającą się w najlepszych polskich klubach oraz na największych muzycznych wydarzeniach, takich jak chodź by festiwal Sunrise. Oczywiście oprócz eksplozji pompujących dźwięków od Bounce Inc., nie zabraknie także innych atrakcji i niespodzianek: pokazu pirotechniki scenicznej, wystrzałów konffeti, multilaser-show i inwazji naszych firmowych gadżetów: koszulek, opasek i Energy Mixów.
Bilet: Panie 10 zł, Panowie 15 zł
Wiek: +16 lat
Start: 21:00
Tego wydarzenia po prostu nie możecie przegapić.
Zagrają dla Was nasi rezydenci:
New Main Stage: Aras, DeePush, D-Wave
New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
New VIP R'n'B Stage: Triks
PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE - AKTYWNE.
Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.
Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www, w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16.
W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.
Serdecznie zapraszamy!
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)