Kto ma ochotę na 3-godzinnego seta Bryana Kearney'a? Już wiadomo, że w drugiej części lutego 2014 będzie okazja spotkać się oko w oko i ucho w ucho z jednym z najciekawszych trancowych producentów... 33 UserComments

Bryan Kearney w Polsce w lutym

Artykuł dodano: 23 stycznia 2014, godz. 14:14
Odsłony: 6514x
Kto ma ochotę na 3-godzinnego seta Bryana Kearney'a? Już wiadomo, że w drugiej części lutego 2014 będzie okazja spotkać się oko w oko i ucho w ucho z jednym z najciekawszych trancowych producentów i DJ-ów na świecie. 

To wszystko za sprawą niezawodnej ekipy znanej jako Essential Vibes! Po dwóch edycjach imprez pod szyldem wytwórni należącej do Indecent Noise'a Mental Asylum przyszedł czas na balety firmowane nazwą Kearnage! Zarezerwujcie sobie czas 22 lutego - tego dnia każdy szanujący się fan dobrego trance'u powinien znaleźć się w Warszawie, konkretnie w klubie Zinc przy ulicy Kolejowej 4. 


Warto dodać, że Bryan Kearney nie będzie jedyną atrakcją tego wieczoru - poza nim na scenie zainstaluje się również Arctic Moon! W lin-upie widnieją też David Mayne, Paul Cogito, Matthew Pear i Evening. Bądźcie na bieżąco z tym, co dzieje się na FTB.pl, a być może uda Wam się zgarnąć darmowe wejściówki na tę imprezę. Już niebawem specjalny konkurs, a tymczasem dajcie znać, co myślicie o tym bookingu oraz czy rozważacie uczestnictwo w kolejnej edycji imprezy z cyklu Essential Vibes? Warto! 

Bryan Kearney - Awaken (Official Video)

BRYAN KEARNEY @ LUMINOSITY BEACH FESTIVAL 2013 AFTERPARTY - WESTERUNIE - AMSTERDAM
Komentarze
 • Luc Deep28 stycznia 2014, godz. 08:03
  Mam niestety tak jak Seba2110---mocno ograniczone możliwości finansowe, więc podróż do Warszawy, na imprezę klubową, dla 1-2 nazwisk...po prostu nie stać mnie na taka "rozpustę":) co innego halowy event lub Open Air w sezonie letnim, z większą ilością artystów, z info np z półrocznym wyprzedzeniem i nawet w Warszawie...to już inna bajka:) w miesiąc nie dam rady uciułać $$ na Kearney'a...

  Paul Cogito---rozłożyłeś mnie tym postem, , to się nazwya prawdziwa gwiazda---Atkinson grający dla jednego osobnika...piękne, aż cięzko w to uwierzyć:):)
 • Paul Cogito28 stycznia 2014, godz. 11:24
  Na b2b sypiemy już głównie samymi klasykami, Willowi tak się spodobało że został do końca (tak samo James Dymond). Innym przykładem może być np Talla 2XLC, który też grał z Nami do 6. Śmiesznie było jak wyjął swoje potwory z ubiegłego stulecia i graj z nim b2b :D, Dlatego po za samym podstawowym czasem imprezy, ostatnie ranne godziny mają super klimat : )
 • Qtek28 stycznia 2014, godz. 13:11
  Dzięki za odp.
  Ciekawe czy Bryan jest skory do takiej zabawy? ;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (33)