Uwaga, kolejny magik dołącza do Faithless i ląduje w line-upie PURE Festival 2017! Przypomnijmy - to niecodzienne, znakomicie zapowiadające się wydarzenie odbędzie się już 9 grudnia w Warszawie... 0 UserComments

Brytyjski mistrz live actów dołącza do Faithless na PURE Festival!

Artykuł dodano: 12 października 2017, godz. 16:20
Odsłony: 1393x

Uwaga, kolejny magik dołącza do Faithless i ląduje w line-upie PURE Festival 2017! Przypomnijmy - to niecodzienne, znakomicie zapowiadające się wydarzenie odbędzie się już 9 grudnia w Warszawie. Tym razem to człowiek odpowiedzialny za jedne z najbardziej piorunujących live actów, z jakimi mieliśmy okazję zetknąć się w ostatnich latach. Oto, jak zapowiadają przyjazd tego pana organizatorzy PURE Festival:


'W ciągu ostatnich sezonów mieliśmy do czynienia z wielkim sukcesem i przełomem w karierze jednego z najbardziej innowacyjnych artystów muzyki elektronicznej. Jego album "Machine Jams" otrzymał ogromne uznanie i stał się jednym z ulubionych w kolekcji Carla Cox-a. Swoją muzykę tworzy na niezliczonej ilości analogowych syntezatorów, automatach perkusyjnych, FX i kontrolerach.

Król techno powiedział o nim jedno: “Jeden z najświeższych i najbardziej ekscytujących live act’ów z UK, cała muzyka napisana i wyprodukowana live przez jednego artystę. Niesamowite!” 

Czas na kolejnego zagranicznego artystę. Podczas PURE Festival w hali EXPO XXI usłyszycie jednego z najbardziej zjawiskowych performerów ostatnich lat. Prosto z UK – SAYTEK LIVE! 


Saytek Live @ PURE Festival | 9.12.2017 | EXPO XXI

SAYTEK jest mistrzem nowoczesnej technologii w muzyce elektronicznej. Lista urządzeń, z których korzysta podczas swoich występów to m.in Elektron Analog 4 & Analog Rhythm, Ableton, Korg: Monotron - Delay – Kaos – Pad & Volca: Bass, Sample, Keys, Native Instruments Maschine i wiele innych. Regularnie występuje w Space na Ibizie, w berlińskim Tresor oraz w legendarnym klubie Fabric w Londynie. To wszystko świadczy o jego unikalnym talencie. W swoim dorobku posiada wydania dla tak prestiżowych wytwórni jak: Liebe*Detail, Soma, Bedrock, Fabric, KMS czy we własnej Cubism Records

http://www.dancetrippin.tv/videos/dj-sets/144/dj-set-episode-144-saytek

“Jest powód, dla którego nasz zespół nominował Sayteka jako najlepszego live-perfomera wg. “The Best Of British Awards” w 2013 roku. On jest po prostu najlepszy w tym co robi”  DJ MAG USA


Saytek live 30 minute hardware house and techno performance!

Nominowany do “Best Live Act”  przez DJ MAG oraz zdobywca nagrody “Album Of The Month” (MIXMAG). Jego twórczość została doceniona przez największych. Carl Cox, Laurent Garnier, Steve Lawler czy Marcel Dettmann dumnie wspierają brytyjskiego artystę podkreślając jego unikatowość i innowacyjność.


Line up PURE Festival jam dotąd:


- FAITHLESS (dj set)

- FORMAT: B

- TIEFSCHWARZ

- SAYTEK Live

-

- DEAS

-

-


PURE FESTIVAL
EXPO XXI 09.12.2017


Ul. Prądzyńskiego 12/14 | Warszawa
Start: 20:00
End: 08:00


BILETY DOSTĘPNE TUTAJ:


http://wlotki.pl/bilety/impreza/236766/pure-festival.htm?ref=ftbimp

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)