Impreza Cannibal Corpse 24 Vii Bielsko-Biała Rudeboy Club odbędzie się 24 lipca 2018 (Wtorek), w klubie RudeBoy Bielsko-Biała. Start imprezy: godz. 18:00. .
0 Cannibal Corpse  24 Vii  Bielsko-Biała Rudeboy Club

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Cannibal Corpse 24 Vii Bielsko-Biała Rudeboy Club

24 lipca 2018, RudeBoy Bielsko-Biała, start: 18:00

Zagrają na imprezie:
Knock Out Productions prezentuje pięć koncertów Cannibal Corpse w Polsce!

Death metalowa legenda przyjedzie do naszego kraju promować swój najnowszy album „Red Before Black”, który ukazał się 3 listopada 2017 roku nakładem Metal Blade Records.

Zapraszamy na koncerty:
23 lipca (poniedziałek) 2018 – Warszawa „Proxima”
24 lipca (wtorek) 2018 – Bielsko-Biała „Rudeboy Club”
4 sierpnia (sobota) 2018 – Bydgoszcz „Estrada”
5 sierpnia (niedziela) 2018 – Gdańsk „B90”
6 sierpnia (poniedziałek) 2018 – Poznań „U Bazyla”

Bilety na koncerty już dostępne na https://sklep.knockoutprod.net


? CANNIBAL CORPSE (USA) death metal:

W 2018 roku mijają trzy dekady od narodzin jednego z najbardziej szanowanych zespołów na scenie ekstremalnej. Cannibal Corpse powstali w Buffalo w stanie Nowy Jork i postanowili dzielić się ze światem historiami o wyszukanych morderstwach, torturach, zombiakach i rzecz jasna kanibalach i kanibalizmie (nazwa zobowiązuje). A muzyka ma wielu zwolenników na całym świecie. Kanibale są pierwszym wykonawcą z kręgu ekstremalnego metalu, który sprzedał do tej pory ponad 2 mln płyt!

Podkładem do owych utarzanych we krwi, wnętrznościach i płynach ustrojowych opowieści, od samego początku jest techniczny death metal. Bajki z krainy gore wyśpiewywane były i są niesamowitym growlingiem. Najpierw przez Chrisa Barnesa, a po jego odejściu w 1995 roku przez George'a "Corpsegrindera" Fishera. Ten ostatni zdobył dodatkowe punkty u fanów dzięki niesamowitej umiejętności kręcenia "młynków" swoimi włosami.

Świat ekstremalno-metalowy szybko pokochał i docenił Cannibal Corpse. Z tak zwanym normalnym światem bywało różnie. Zdarzało się, że krytykował zespół za krzewienie przemocy i okropieństw, a nawet zakazywał jego okładek. Amerykanie pomimo rzucanych okazjonalnie kłód pod nogi cały czas robili swoje, stając się deathmetalowym odpowiednikiem AC/DC. Nikt nie spodziewa się po kolejnej płycie CC rewolucji stylistyczno-brzmieniowej. Każdy wie, co dostanie. Od wielu, wielu lat legenda death metalu regularnie karmi nas doskonałymi płytami, by wymienić, chociażby "Kill", "Evisceration Plague", "A Skeletal Domain". I regularnie nawiedza nasz kraj, w którym, o dziwo, jeszcze nigdy nie próbowano zbojkotować jej występu! Tym razem przyjdzie na serię koncertów, promujących kolejne deathmetalowe arcydzieło, "Red Before Black".

Sprawdź, jeśli lubisz: Autopsy, Deicide, Suffocation, Six Feet Under, Obituary…

http://www.cannibalcorpse.net
https://www.facebook.com/cannibalcorpse
https://www.youtube.com/watch?v=afrGiaxOorc


Zagrają:
CANNIBAL CORPSE (USA) death metal

Kiedy: 24 lipca (wtorek) 2018
Gdzie: Bielsko-Biała @ Rudeboy, ul. 1-go Maja 20
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions


Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

1-go Maja 20, Bielsko-Biała
Aktualna pozycja klubu: 2/1671 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Koncerty W Bielsku-Białej 2018Koncerty W Bielsku-Białej 2018Poniedziałek, 31 grudnia 2018Proletaryat  Jack Crusher  Rudeboy Club Bielsko-BiałaProletaryat Jack Crusher Rudeboy Club Bielsko-BiałaSobota, 13 października 2018Kalevala Grimner Othalan Vorgrum  Cronica - Bielsko-BiałaKalevala Grimner Othalan Vorgrum Cronica - Bielsko-BiałaSobota, 15 września 2018080618 Paluch X Złota Owca X Bielsko-Biała X Rudeboy Club080618 Paluch X Złota Owca X Bielsko-Biała X Rudeboy ClubPiątek, 8 czerwca 2018Old Punks Never Die TourOld Punks Never Die TourCzwartek, 7 czerwca 2018