Sporo emocji wywołał najnowszy wywiad Carla Coxa, udzielony ‚The Weekly Review’, w którym legendarny DJ opowiada między innymi o tym, że granie 8-godzinnych setów to dla niego żaden problem: ‚Gdy... 17 UserComments

Carl Cox: Gdybym brał narkotyki, wylądowałbym w psychiatryku

Artykuł dodano: 6 grudnia 2017, godz. 18:44
Odsłony: 4858x

Sporo emocji wywołał najnowszy wywiad Carla Coxa, udzielony ‚The Weekly Review’, w którym legendarny DJ opowiada między innymi o tym, że granie 8-godzinnych setów to dla niego żaden problem: ‚Gdy widzisz po 6 godzinach, że ludzie nadal są z tobą, to dodaje ci energii na kolejne’. 


Jak wiadomo grania tak długich setów często kojarzone jest z zażywaniem ‚imprezowych narkotyków’, które miałyby w tym pomagać. Ale Carl Cox do tej kwestii ustosunkował się w następujący sposób:


„Zawsze powtarzałem, że moim narkotykiem jest muzyka. Od zawsze żyłem czysto - gdybym brał narkotyki, nie byłoby mnie tutaj. Byłbym teraz w psychiatryku. Albo martwy. Miałem to szczęście, że udało mi się powiedzieć nie narkotykom na samym początku mojej przygody z muzyką, wybrałem opcję z odpowiednim wysypianiem się. Mam wielką radochę z samego życia jako takiego i dzięki temu jestem, jaki jestem”. 


Co ciekawe wielu klubowiczów z całego świata po tej deklaracji zarzuciło Facebooka komentarzami, w których wspomina imprezy, na których widzieli Coxa wciągającego kreski białego proszku prosto z kręcącego się winyla czy inne podobne historie, które wskazywałyby na to, że nawet jeśli teraz (albo od wielu lat) Carl jest czysty, to w przeszłości bywało jednak inaczej. 

Komentarze
 • Piotr Kowalski6 grudnia 2017, godz. 18:40
  .... Każdy kij ma dwa końce.... Gdyby nie dragi prawdopodobnie świat nigdy nie usłyszałby większośći najważniejszych numerów w historii muzyki....
 • TAITO6 grudnia 2017, godz. 17:58
  Ricardo Viallalobos byłby innego zdania :D :D :D
 • Mateusz Danielewski6 grudnia 2017, godz. 17:58
  Oj tam Oj tam .Na starych koncertach Mega gwiazd tez widać ze podciągają klimbrem a ma im ktoś cos za złe ?
 • Anna Natalia Szczodr6 grudnia 2017, godz. 18:32
  Taki Scooter bez dragow nie zrobiłby żadnego kawałka ??także brawo Carl ????
 • Maarten Metz6 grudnia 2017, godz. 18:17
  Narkotyki są dla słabych ludzi bez charakteru!
 • Dawid Jarzyna Jarzin6 grudnia 2017, godz. 20:26
  Posypcie mi koksu będę jedyny który tutaj wciąga ??
 • Patryk Herz7 grudnia 2017, godz. 02:33
  Piotr Witek
 • Marek Jońca7 grudnia 2017, godz. 05:55
  Mi tez wystarczy tylko Muzyka jest moim Narkotykiem uzależniony od Muzyka Muzykę mam we krwi Poprawia nastrój nakręca do działania dodaje chęci sił Żadne piguły ,jaranie czy cos Jaram sie Muzyka DJ Veran :) Niech Veranism nas łączy :)
 • Damian Bogdanowicz7 grudnia 2017, godz. 06:30
  Wszystko super, ale dlaczego wybraliście zdjęcie z taką smutną minką... które w ogóle dla mnie wygląda jakby było z edytowane, ma jakoś dziwnie zapadnięte kąciki ust.... Coxy zawsze się uśmiecha! :)
 • Jarek Yarosh Roicki7 grudnia 2017, godz. 07:09
  Papa Sven tez nie bierze ??
 • Paweł Centarzyński7 grudnia 2017, godz. 09:04
  Kilka naście lat grałem po klubach, nigdy nie brałem. Tylko tym moge sie poszczycić. Bo mimo to też tak na prawde mnie coś trzymało do rana. Czasem i dużej :):) Alkohol. Na moje szczęście w alkoholizm nie wpadłem.
 • Daniel Żyliński7 grudnia 2017, godz. 09:04
  Bez extasy to nie ma trance i w ogóle muzyki klubowej
 • Adaśko Talarunta7 grudnia 2017, godz. 09:44
  Uwielbiam gościa!! jest jednym z 3 których muzykę ubustwiam wręcz! Ale co tych dragow to jest różnie poprostu! Przyjęto że DJ walą do nosa i nie tylko no i naszego Carla w te szufladę wsadzili... No!! A może poprostu Cox się kojarzy z z z czymś ??????????????????
 • Wojciech Piotr Eller7 grudnia 2017, godz. 14:02
  FTB, nie uważacie, że już czas zmienić design serwisu na szablon RWD? Okropnie się waszą stronę ogląda na komórkach.
 • Łukasz Filipowicz7 grudnia 2017, godz. 15:02
  co raz glupsze te pytania.Nawet, gdy by bral to, czy komukolwiek by o tym powiedzial
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (17)