Pół klubowego świata kilka miesięcy temu prawie wysłało Carla Coxa na emeryturę. Wszystko po tym, jak poinformował o zakończeniu jego wieloletniej rezydentury w Space. 4 UserComments

Carl Cox wcale nie pożegnał się z Ibizą (+ zaskakujący set z Burning Mana)

Artykuł dodano: 4 stycznia 2017, godz. 09:09
Odsłony: 4563x
Pół klubowego świata kilka miesięcy temu prawie wysłało Carla Coxa na emeryturę. Wszystko po tym, jak poinformował o zakończeniu jego wieloletniej rezydentury w Space. 

Jego fani poczuli wtedy, że to ostateczne pożegnanie weterana z Białą Wyspą, na której regularnie organizował swoje cykle imprez przez ostatnie 15 lat. Fakt, że dotychczasowy adres Space przeszedł do historii, ale z drugiej strony wiek Coxa mógłby sugerować, że zastanawia się nad wycofaniem się z aktywnego życia didżejskiego. W tym roku Cox skończy 55 lat, ale od nocy sylwestrowej w londyńskim Tobacco Dock wiemy już, że będzie inaczej i klubowicze na Ibizie wciąż będą mogli się z nim spotykać. 

Wystąpił bowiem w koszulce "PURE CARL COX IBIZA 2017", pojawiła się również strona na Facebooku o tej samej nazwie. Można tam również zobaczyć grafikę z napisem GAME OVER. Czyżby więc najbliższy sezon miałby być jego ostatnim? Szczegółów na razie brak. 


P.S. A tymczasem sprawdźcie, jak wszechstronny muzycznie to DJ, odpalcie koniecznie jego soulowo-funkowy mix z ostatniej edycji festiwalu Burning Man. Gdyby Wam nie przypadł do gustu, włączcie swoim rodzicom! 

https://recmix.net/recordings/carl-cox-galactic-jungle-burning-man-2016-soul-and-funk-mix


Komentarze
 • Marcin Baturo4 stycznia 2017, godz. 10:26
  obowiązkowo trzeba przesłuchać! <3
 • kisielowicz4 stycznia 2017, godz. 19:12
  Jakoś nie pasuje mi ten set do Carla Coxa. Ogólnie przyjemny i lekki set ale za mało powera :)
 • Marcin Pławiak5 stycznia 2017, godz. 07:53
  Nie dziękuję. Mógłby w kościele przy ambonie puszczać swoje sety. Albo grać do kotleta. Nudziarstwo.
 • Party Guest7 stycznia 2017, godz. 15:51
  55 lat to jeszcze nie starość i CC kocha swoją robotę. Z drugiej strony kasa się zgadza...Ja bym się zaszył w mojej willi i od czasu do czasu organizował imprezy dla znajomych ;)

  Dzięki za miks! Dobrze "przygrało" w to mroźne popołudnie.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)