Impreza City Rave odbędzie się 23 listopada 2013 (Sobota), w klubie Alter Ego Szczecin. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 City Rave

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

City Rave

23 listopada 2013, Alter Ego Szczecin, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Zapraszamy miłośników dobrego techno, minimalu i techhouse'u na City Rave. Na imprezie wystąpią:
Tralien - Malte Summer Fest/Poznań
Helsing - Poznań
Marthaholtz - Szczecin

Tralien: Piotr Kaliszewski, występujący pod pseudonimem Tralien urodził się 26 grudnia 1988r. w Poznaniu. Muzyka w jego życiu zawsze odgrywała kluczową rolę, to ona go inspirowała, a także napędzała do dalszego jej zgłębiania. Silne zainteresowanie muzyką elektroniczną przejawiło się w chęć dostrzeżenia na żywo techniki didżejów. To właśnie był moment kulminacyjny, kiedy to wytworzyła się w nim chęć nie tylko słuchania, ale także tworzenia swoich unikalnych kompilacji. Wyposażył się więc w profesjonalny sprzęt i rozpoczął żmudny trening. Ciężkie godziny pracy zostały dostrzeżone przez osoby z branży, które postanowiły z nim współpracować. Dzięki temu miał okazję wystąpić w kilkunastu renomowanych polskich klubach. Nie tylko kluby stanęły przed nim otworem, w czerwcu 2010r. miał okazje wystąpić na polskiej edycji Global Gathering, największego festiwalu muzyki elektronicznej na świecie. To wszystko przypieczętowało współpracę z agencją bookingową Squared Away, która od 2009 roku reprezentuje artystę, a także kooperację z poznańskim środowiskiem studenckim (występy na Stadionie AZS - Juwenalia 2011, 2012 oraz w poznańskiej Arenie w 2010). Z ostatnich osiągnięć warto wspomnieć również o rezydenturze na konkursie DJ`skim „START A PARTY DJ CONTEST”, czy też zwycięskim secie w konkursie radia CZWÓRKA - Audioriver 2011. Style muzyczne jakimi przebiegle manipuluje to głównie techno, techhouse oraz minimal, w ostatnim czasie świetnie odnajduje się również w lżejszych beatach muzyki house. Na chwilę obecną objął rezydenturę w Poznańskim klubie Tunel ,a swoje zainteresowania skierował w kierunku pierwszej autorskiej produkcji.
Helsing: Patryk Helsing, producent oraz Remikser muzyczny. Absolwent prestiżowej szkoły
realizacji dźwięku ROE w Poznaniu. Tworzy i mikuję muzykę Techno, Tech-house tworząc transcendentalną miksturę współczesnej EDM.
Marthaholtz: prześlicznej urody szczeciński hipnotyzer parkietu. Kiedyś drumandbassowy wymiatacz, teraz bardziej w klimatach electro-techno-minimal. Nienaganny technicznie oraz wizerunkowo. Uczestnik wielu melanży i zbiorowych orgii muzycznych :)
Wstęp 10 zło
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Plac Stefana Batorego 4 , Szczecin
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Radikal Guru Subconscious Tour 2013Radikal Guru Subconscious Tour 2013Sobota, 21 grudnia 2013Fashion PartyFashion PartyPiątek, 18 października 20137 Urodziny Alter Ego7 Urodziny Alter EgoPiątek, 30 sierpnia 2013Sylwester 2012 W Alter Ego - 80S Dm The Cure NightSylwester 2012 W Alter Ego - 80S Dm The Cure NightPoniedziałek, 31 grudnia 2012Koncert Dead Snow Monster  Heavy Chair Machine W Alter EgoKoncert Dead Snow Monster Heavy Chair Machine W Alter EgoNiedziela, 2 grudnia 2012
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa