Odwołanie wiosennych imprez klubowych, eventów halowych czy zagranicznych festiwali jeszcze jakoś w dobie epidemii koronawirusa przebolejemy, ale bardzo byśmy sobie życzyli, żeby do lata sytuacja... 1 UserComments

Co z Audioriver 2020? Właściciel festiwalu publikuje oświadczenie

Artykuł dodano: 3 kwietnia, godz. 11:09
Odsłony: 973x
Odwołanie wiosennych imprez klubowych, eventów halowych czy zagranicznych festiwali jeszcze jakoś w dobie epidemii koronawirusa przebolejemy, ale bardzo byśmy sobie życzyli, żeby do lata sytuacja wróciła do normy i żebyśmy mogli się spotkać na kilku wakacyjnych festiwalach! 

Myślicie, że jest na to w ogóle szansa? Czy nawet, jeśli wirusowe szaleństwo się uspokoi, to będziemy w stanie ruszyć tłumnie na masowe imprezy?
Wszystkim, którzy mają obawy związane z Audioriver, polecamy oświadczenie właściciela marki i szefa całego przedsięwzięcia Piotra Orlicza-Rabiegi:

"Rodzino Audioriver,

Od kilkunastu dni znajdujemy się w rzeczywistości, o której kilka tygodni temu nikt by nie pomyślał.

Może to czas, abyśmy zastanowili się nad różnymi sprawami i spędzili więcej chwil w domach z najbliższymi, bo tak często brakuje go na co dzień. Być może ten okres, choć jest trudny pod wieloma względami, to okazja, aby wykorzystać go do czegoś dobrego. Przez 30 ostatnich lat, szczególnie w naszym kraju dokonaliśmy razem niemożliwych rzeczy i warto o tym pamiętać. Wierzę, że to co dzieje się teraz, musi minąć.

Obecny okres to dla nas co roku czas wzmożonej pracy nad festiwalem. Potwierdzamy bookingi Artystów, projektujemy sceny, składamy pełną dokumentację do wymaganych prawem (ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych) służb czy współpracujemy z partnerami – sponsorami czy mediami. Według naszego harmonogramu niebawem ogłaszamy kolejnych artystów, a w najbliższą niedzielę kończy się sprzedaż obecnej puli biletów. Nie dopuszczamy myśli o tym, że nie spotkamy się w ostatni weekend lipca na plaży w Płocku.

Odpowiadając na Wasze pytania – jako właściciel festiwalu, mogę Was wszystkich zapewnić, że w przypadku tego negatywnego scenariusza będziemy dokonywać zwrotów za bilety. Zwrócimy wszystkie środki, jakie otrzymamy od ebilet.pl. W takim wypadku wszelkie koszty, które poniesiemy w związku z organizacją edycji 2020, zostaną pokryte ze środków Fundacji i moich.

Będziemy także oferować możliwość zachowania biletu na kolejną edycję w 2021 roku lub jeszcze jedną opcję, ale o tym trochę później (szykujemy dla całej naszej Rodziny dużą niespodziankę).

Trzymajmy kciuki, siedźmy w domach i widzimy się w dniach 24-26 lipca na 15. edycji Audioriver!".

Komentarze
  • MaciejInox9 kwietnia, godz. 21:30
    Powodzenia! Oby wszystko wróciło do normy.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)