Impreza Coma Support Snowman odbędzie się 29 października 2017 (Niedziela), w klubie Wytwórnia Łódź. Start imprezy: godz. 19:00. .
0 Coma  Support Snowman

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Coma Support Snowman

29 października 2017, Wytwórnia Łódź, start: 19:00

Zagrają na imprezie:
Organizator: Wytwórnia
Bilety: 45 zł z kartą, 55 zł bez karty. W dniu koncertu: 50zł z kartą, 60 zł bez karty.

Łódzki zespół COMA na czele z charyzmatycznym frontmanem, Piotrem Roguckim, znany jest przede wszystkim z energetycznych i widowiskowych koncertów, łączących w sobie elementy poezji, muzyki, teatru i filmu.

Grupa ma na swoim koncie 11 albumów, w tym również te koncertowe czy z orkiestrą symfoniczną.

Łodzianie 7 października 2016 r. zaprezentowali swój najnowszy album zatytułowany „2005 YU55". Na tym wydawnictwie Coma zbacza z typowej rockowej ścieżki, z której znana była do tej pory, kierując się w rejony bardziej teatralizowane. Sam zespół określa najświeższy materiał jako eksperymentalny koncept album balansujący na granicy muzycznego audiobooka i klasycznego rockowego albumu. Tym razem uwaga artystów skupiła się bardziej na warstwie tekstowej, szesnastoczęściowa historia jest bowiem opisem kryzysowych momentów życia Adama Polaka, głównego bohatera opowieści.

Koncert w łódzkiej Wytwórni będzie stanowił nie lada gratkę dla fanów grupy. Jak zapewniają sami muzycy - szykują dla swoich słuchaczy muzyczne niespodzianki...

W roli supportu podczas koncertu Comy w Łodzi wystąpi grupa Snowman - macierzysty zespół wokalisty Myslovitz, Michała Kowalonka, którego początki sięgają 2002 roku.

W maju 2017 roku, po sześcioletniej przerwie, ukazała się trzecia płyta poznaniaków zatytułowana "Gwiazdozbiór", która cieszy się uznaniem krytyków, dziennikarzy muzycznych i - co najważniejsze - publiczności. Na materiał z nowego krążka składają się kompozycje stanowiące spójną całość, a dojrzałe brzmienie i intrygujące teksty podkreślone są przez rewelacyjny wokal lidera.

Na koncercie w Wytwórni z pewnością nie zabraknie także dobrze znanych utworów z poprzednich płyt grupy Snowman.
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)