Corsten przygotował na nią 28 kawałków, w tym między innymi polski akcent, czyli numer duetu Purple Stories „Path To Nowhere” we własnym edicie 16 UserComments

Corsten wydał kompilację – faza czy lipa?

Artykuł dodano: 4 grudnia 2012, godz. 09:24
Odsłony: 7305x
Panuje opinia, że po tym, jak Armin van Buuren spadł z miejsca pierwszego rankingu DJ MAGA w roku 2011, jego audycje i sety stały się lepsze. Wielu fanów Corstena pewnie się zastanawiało, czy po kontrowersjach związanych z remiksem dla Justina Biebera, po których niektórzy postawili na nim krzyżyk, Ferry będzie teraz chciał nieco nadrobić punktów.
Nadarzyła się ku temu świetna okazja – wydanie kompilacji „Once Upon A Night 3”. Corsten przygotował na nią 28 kawałków, w tym między innymi polski akcent, czyli numer duetu Purple Stories „Path To Nowhere” we własnym edicie. Atrakcją tego zestawu jest na pewno wspólny numer z Markusem Schulzem, który – podobnie jak w przypadku „Loops & Things” jest odświeżeniem klasyka, tym razem „Stelli” Jam & Spoon. Czekamy na autorski, wspólny numer obu panów.Nam wpadły w ucho kawałki Klausa Goularta, Analog Sound Department, Guy'a Mearns, Yuri Kane'a, Felixa Leitera, Tellura, Bulat Nanox, Moonpaxa, Husmana... Jak widać całkiem nieźle spisali się artyści, którzy jeszcze nie zdobyli międzynarodowej sławy, najwyraźniej Ferry postanowił im trochę w tym pomóc.

Jacy są Wasi faworyci? Czy „Once Upon a Night 3” to faza czy lipa? Dajcie znać, jakie są Wasze opinie na temat tej kompilacji. Muzyka lepsza niż okładka?


Ferry Corsten - Once Upon A Night Vol. 3 - Out now!


ODSŁUCH WSZYSTKICH FRAGMENTÓW:


http://www.beatport.com/release/once-upon-a-night-vol-3/996030

Polska premiera kompilacji: 08.01.2013.
Komentarze
  • monikadjpl305 grudnia 2012, godz. 19:39
    Chyba się zatrzymałem w czasie bo dla mnie wieje nudą ... Brak mi tu świeżości i jakiś nowych brzmień... Niech ktoś wreszcie coś wymyśli nowego byleby to nie szło w kierunku tego co robi w tej chwili Tiesto (dramat) lub trend tybu Above & Beyond (patrz: Group Therapy).... "Out Of The Blue " , "Exhale" , "Ligaya" - ten Ferry już nie wróci ale ta płyta do zlepek typu "dla każdego coś dobrego" ...
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (16)