Panie i panowie, czas na mocno wkręcające dźwięki prosto z ważnej na housowej mapie świata wytwórni. I prosto od uznanego już w świecie artysty, który prawdopodobnie po tym wydawnictwie będzie... 5 UserComments

Cudowności z Cadenzy

Artykuł dodano: 9 lutego 2012, godz. 12:29
Odsłony: 2048x
Panie i panowie, czas na mocno wkręcające dźwięki prosto z ważnej na housowej mapie świata wytwórni.  I prosto od uznanego już w świecie artysty, który prawdopodobnie po tym wydawnictwie będzie uznawany jeszcze bardziej. Może nawet dużo bardziej.


Mówimy o Hiszpanie znanym jako Uner, który w wytwórni Chilijczyka Luciano (Cadenza) wydał niedawno epkę z dwoma przecudownym utworami. 9.5-minutowy „Cocoua” znany jest już z setów Luciano od miesięcy, wreszcie jednak możemy się nim cieszyć w pełnej krasie. To subtelne, niezwykle bujające housowe arcydzieło, autentycznie uwodzące głównym tematem, skutecznie kołyszące delikatnym groove'em.

UNER - Cocoua [CADENZA72]Drugi numer „Pallene” jest jeszcze o minutę dłuższy, czy o kilka procent też lepszy? Pewnie znajdą się tacy, którzy tak stwierdzą, bo jemu również magii odmówić nie można. Znów jest klimatycznie i wkręcająco, leciutkie jak piórko pianino zostaje w głowie na długo. Można się autentycznie i głęboko rozmarzyć, gdy nagle pojawia się jazzująca solówka. Atmosfera jak z filmów Almodovara, zmysłowy podkład, pięknie jak rzadko...

Potężna epka Unera, polecamy!UNER - Pallene [CADENZA72]
Komentarze
 • marcoss819 lutego 2012, godz. 13:54
  "Pallene" - coś jest w tym hipnotyzującego :)
 • Jerycho19889 lutego 2012, godz. 14:17
  Właśnie Pallene porywa moim zdaniem, mega pozytywny kawałek - głęboki i opowiadający jakby jakąś historię ;) Cocoua też zła nie jest, chociaż wg. mnie gorsza od Pallene ;)
 • artinho9 lutego 2012, godz. 17:13
  a mi się wydawało, że Cadenza do Reboota należy :p Obydwa numery kozaki... Pallene jak dla mnie tyćko lepsze!
 • ralfovski9 lutego 2012, godz. 18:41
  ,,Cocoua,,-swietna rzecz a ,,Pallene,, prześwietna!
 • DeeJay ija...10 lutego 2012, godz. 22:35
  Coś pięknego!
  Oba kawałki obecnie w zimowy wieczór powodują niesamowite doznania...
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (5)