Gwiazda tegorocznego Trance Xplosion to człowiek bardzo aktywny we wszelkich serwisach społecznościowych. Kontaktuje się ze swoimi fanami wiele razy dziennie. Reaguje na wszystko, co się dzieje w... 21 UserComments

Cytat tygodnia: Arnej

Artykuł dodano: 27 stycznia 2012, godz. 14:03
Odsłony: 4002x
Gwiazda tegorocznego Trance Xplosion to człowiek bardzo aktywny we wszelkich serwisach społecznościowych. Kontaktuje się ze swoimi fanami wiele razy dziennie. Reaguje na wszystko, co się dzieje w świecie muzyki tanecznej, namawia do dyskusji i tak dalej.
Oto kilka słów od niego na temat aktualnej sytuacji: „Ostatnio na Twitterze zorganizowałem debatę na temat przyczyn obecnego procesu globalizacji/komercjalizacji elektronicznej muzyki tanecznej. Jestem zdania, że to trance jest głównie odpowiedzialny za ten boom. Nie chcę umniejszać roli historii i tego, jaką rolę odegrała muzyka house, ale to „superstar trance DJs” przenieśli to wszystko na kolejny poziom”.Zgadzacie się czy nie?
Co było kluczowe w tym procesie – Tiesto i Armin na stadionach czy Guetta z Black Eyed Peas w MTV?
 

P.S. A przy okazji – sprawdźcie niedawno wydany numer, stworzony wraz z Cosmic Gate i zremiksowany pod aliasem 8 Wonders.
Komentarze
 • Adwell28 stycznia 2012, godz. 09:23
  People go, people come w wersji downtempo też jest świetne.
  Z kolei rytmy typu Mercury and Solace
 • makiss28 stycznia 2012, godz. 18:15
  @CK1986 oczy to by na takiego Breakfasta zrobili może w polskim klubie, ale nie tam, gdzie ta muzyka faktycznie jest grana.. i wcale bym nie powiedział, że to by się ludziom nie spodobało, weźmy takie The Sunlight, Remember albo jego najnowszy singiel w Anjunie.

  A sam Arnej - 100% trance, fakt, progowo i techy, ale ciągle trance.
 • makiss28 stycznia 2012, godz. 18:19
  @PlasticSociety problem w tym, że house taki albo inny jest grany w klubach, a trance wcale, a to co kto bardziej przyswaja to kwestia gustu, więc ja nawet bym o tym nie dyskutował.
 • mefistek28 stycznia 2012, godz. 18:22
  Arnej dobrze gada, warto śledzić jego myśli na FB ;) Nie ma co się oszukiwać tym że to Armin, Tiesto, PvD i pewnie jeszcze paru przyczyniło się do tego że trance poszedł dalej, tylko co to dało ?? Tempo 128bpm i połączenie z housem :( Niektóre kawałki są ok ale już nie ma czasem tego powera :( Moim zdaniem Guetta to nic nie ma w tej sprawie...
 • bilabonk30 stycznia 2012, godz. 10:16
  Zgadzam się z Arnejem:)
 • vanhool30 stycznia 2012, godz. 22:57
  @CK1986
  "jak juz poleci prawdziwa nutka w stylu Breakfast czy Fleminga, Solarstone, to ludzie oczy otworza i powiedza nieeee, syyyf lipa dajcie Marco V"

  True, najbardziej rozwalający mnie tekst minionego roku to stwierdzenie po Dancetination że set Fleminga był pozbawiony energii a jednym z najlepszych z imprezy był set Marco V :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (21)