Bardzo lubimy wyłapywać wszelkie sukcesy polskich producentów, albo pochwały czy zachwyty ich dotyczące. Na jeden z takich trafiliśmy czytając na Beatport News artykuł dotyczący niemieckiego... 3 UserComments

Cytat tygodnia: 'Jak wspaniała jest polska muzyka house'

Artykuł dodano: 6 listopada 2013, godz. 15:20
Odsłony: 3699x
Bardzo lubimy wyłapywać wszelkie sukcesy polskich producentów, albo pochwały czy zachwyty ich dotyczące. Na jeden z takich trafiliśmy czytając na Beatport News artykuł dotyczący niemieckiego producenta Einmusik.
Twórca labelu Einmusika właśnie świętuje 10-lecie swojej działalności w housowej branży i w związku z tym został przez redaktorów magazynu poproszony o wskazanie kilku nowych, ciekawych producentów, którzy wpadli mu ostatnio w ucho i jakie numery wałkuje w ostatnim czasie. Wymienił między innymi Tale of Us, duet Dusky, ale też polskiego twórcę znanego jako Pysh.Załączając utwór "Bijeda", Einmusik powiedział:

"Przywołujący klimat Azji kawałek zaskakuje cudownym, ciepłym wokalem i naprawdę relaksacyjnymi beatem. Super utalentowany i przesympatyczny Pysh z Warszawy to żywy dowód na to, jak wspaniała jest polska muzyka house".

Brzmi fajnie, prawda?  "Bijeda" Pysha to fragment epki wydanej w Einmusika całkiem niedawno temu, podobno szykują się zresztą kolejne wydawnictwa Filipa w tym labelu. Jedno jest zatem pewne - zachwyty nad Pyshem mają odzwierciedlenie w rzeczywistym wspieraniu polskiego producenta.

Swoją drogą ciekawe, jakich innych polskich producentów miał z tyłu głowy Einmusik, gdy mówił "polskiej muzyce house"? Macie jakieś domysły?


Pysh - Bijeda (Original Mix) _ Take Me Back EP


P.S. Przy okazji sprawdźcie świeży album przekrojowy niemieckiego producenta, na którym znajdziecie 9 jego tracków:

EINMUSIK '10 YEARS'

http://www.beatport.com/release/10-years/1160248
Komentarze
 • frozenftb6 listopada 2013, godz. 21:22
  Ten utwór zwalił mnie z nóg, dosłownie! Jak nic innego od bardzo długiego czasu :))
 • ralfovski8 listopada 2013, godz. 13:53
  "Bijeda"-bardzo fajny numer.Warto moim zdaniem także uszy na dłużej przystawić do ,,Koogle,, i oczywiście ,,Jabloko,,
  Kogo miał na myśli?hmm.Możliwe że Catz N Dogz i deep house'owych ASów Karol XVII & MB Valance.:)
 • Benon8410 listopada 2013, godz. 20:45
  Mnie jakoś w ogóle nie powalił... :(
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)