Dziś mamy dla Was kilka słów od człowieka, który należy do wąskiego grona producentów muzyki trance nigdy nie nadwyrężającego zaufania swoich słuchaczy, zawsze będącego w zgodzie ze swoimi... 11 UserComments

Cytat tygodnia: 'Życie DJ-a nie zawsze usłane jest różami'

Artykuł dodano: 24 kwietnia 2014, godz. 10:55
Odsłony: 4338x
Dziś mamy dla Was kilka słów od człowieka, który należy do wąskiego grona producentów muzyki trance nigdy nie nadwyrężającego zaufania swoich słuchaczy, zawsze będącego w zgodzie ze swoimi muzycznymi korzeniami i promującego muzykę najwyższej jakości. Być może właśnie wymienione wyżej cechy to powody sytuacji, o której wspomniał niedawno na swoim społecznościowym profilu, załączając przy tym sugestywne zdjęcie. 


DJ Orkidea: 

"Artyści lubią wrzucać zdjęcia wypełnionych po brzegi klubów, luksusowych hoteli albo imprezowania na backstage'u. Ale często życie DJ-a wcale tak nie wygląda, nie zawsze usłane jest różami. Czasem klub jest zapełniony tylko w połowie, trzeba zbyt wcześnie wstać, popsuje się mikser, albo trzeba zjeść taniego kebaba w śródku nocy. Nie mogę Wam pokazać zdjęcia pełnego klubu z ostatniej imprezy, bo wielka miejscówka była w połowie pusta, zamiast tego zobaczcie zdjęcie toalety na bakcstage'u. 


Jestem jednak szczęśliwy, że nawet jeśli wczoraj nie było kompletu, ludzie którzy przyszli świetnie się bawili, podnosili ręce do góry, ostro skakali i prosili o jeszcze jeden kawałek. I wszyscy pozostali DJ-e grali świetną muzykę i robili wszystko, żeby mimo wszystko była to udana imprsza. Kurczę, jeden z nich zagrał nawet "Jump" Van Halen, żeby spowodować, żeby ludzie skakali - no i się udało! A więc nawet po imprezie z pustawym parkietem poszedłem spać kochając bycie DJ-em i będąc wdzięcznym za każdy z taki momentów". 

Orkidea - Unity (Original Mix)
Orkidea - Metaverse [Original Mix]
Way Out West - Killa (Orkidea Remix)
Komentarze
 • UcieX24 kwietnia 2014, godz. 11:41
  "Czasem klub jest zapełniony tylko w połowie, trzeba zbyt wcześnie wstać, popsuje się mikser, albo trzeba zjeść taniego kebaba w śródku nocy."
  Jakby wszyscy mieli tylko takie problemy zawodowe to myślę, że o wiele więcej osób by kochało swoją pracę :)

  Moim zdaniem to bardziej lament niż faktycznie jakiś problem zawodowy :)
 • artinho24 kwietnia 2014, godz. 13:35
  Oh nie, gdzie ja teraz zjem kalmary? Dobra chodź na tego kebsa już :/ Boże... xD
 • greit24 kwietnia 2014, godz. 13:37
  a ja myślę, że impreza była po prostu słaba: mało ludzi i dość nieruchliwi :) i było mu przykro mając w pamięci chociażby zdjęcia z miami sprzed kilku tygodni :)
 • AaronBrown24 kwietnia 2014, godz. 15:27
  co za maruda :-)
 • _bonita_24 kwietnia 2014, godz. 15:37

  Artinho, ty już do porzygania jesteś!
 • budi2224 kwietnia 2014, godz. 19:57
  czemu do porzygania ? dobrze gada, niektórym artystom się w dupach poprzewracało od dobrobytu. niech jeszcze napisze ile dostał pieniędzy za ten występ, czuję że dopiero wtedy się popłaczę...
 • Jerycho198824 kwietnia 2014, godz. 21:27
  Jak uwielbiam muzykę i sety Orkidei, tak nie rozumiem jego narzekania... Przecież on w porównaniu do innych artystów to ma kokosy... Co mają powiedzieć młodzi, regionalni dj'e, którzy przygrywają do wielkich gwiazd w jakimś miejskim klubie (nieraz prezentując poziom o wiele lepszy)?
 • bongtoke24 kwietnia 2014, godz. 21:52
  Orkidea nie pracuję przypadkiem dla nokii?
 • UcieX25 kwietnia 2014, godz. 00:06
  @ Jerycho1988
  Takimi przykładami są wg mnie m.in. DJ Johnny Bravo i Roberto Bedross
 • artinho26 kwietnia 2014, godz. 03:17
  UcieX, Jerycho, otóż to. Światowej rangi DJ, narzeka, że ma toaletę w klubie jak na zwykłym dworcu, po przecież, niektórzy na tym Świcie bez bidetu sobie nie poradzą :[
 • djxtc28 kwietnia 2014, godz. 02:14
  Powialo tragizmem. Polecam antydepresanty.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (11)