Gdy słyszymy "Dada Life", od razu na myśl przychodzą nam "szampany i banany". Jednak najnowsze osiągnięcie szwedzkiego nie ma z nimi nic wspólnego, panowie nie pobijali rekordów w liczbie... 7 UserComments

Dada Life pobili rekord Guinnessa

Artykuł dodano: 29 października 2013, godz. 10:42
Odsłony: 5276x
Gdy słyszymy "Dada Life", od razu na myśl przychodzą nam "szampany i banany".  Jednak najnowsze osiągnięcie szwedzkiego nie ma z nimi nic wspólnego, panowie nie pobijali rekordów w liczbie zjedzonych na imprezie bananów czy wypitych (albo zbitych) szampanów. Może następnym razem - póki co skupili się na...bitwie na poduszki. 


Bitwa musiała trwać co najmniej 60 sekund,  wszyscy powinni byli przez cały ten czas być zaangażowani w walkę, a osób musiało być nie mniej niż 3 706. Podobno się udało, przebieg wydarzeń możecie zobaczyć na filmie poniżej. 

Dada Life: The Dada Land Compound Chicago, World Record Pillow Fight.

Jak się okazuje to nie jedyny ostatnio oryginalny pomysł Szwedów. Właśnie pojawiła się ich najnowsza produkcja "Born To Rage", która ma szansę pobić inny rekord - tym razem w kategorii "największa ilość wersji", w dodatku spersonalizowanych według... kraju. Na razie, w oficjalnym zestawie na Beatporcie, znajdziecie 39 wersji kawałka, w tym "Poland Version". Ale panowie już ogłosili możliwość zamawiania kolejnych, gdyby kraj któregoś z fanów został pominięty (albo gdyby ktoś miał ochotę na wersję "spersonalizowaną" w inny sposób). 

Trzeba jednak wziąć udział w trwającym codziennie konkursie - najpierw kupić mp3 z "Born To Rage", zgłosić się do zabawy, a następnie czekać do godziny 17:00 na codzienne ogłoszenie wyników. Jeśli jednego dnia się nie uda, kolejnego trzeba jednak zakupić następne mp3, no ale jak sami panowie podkreślają - "wersji nie brakuje". To na pewno! 

http://borntorage.com/

Dada Life -- Born To Rage (Working Title) HD 320 Kbps

39 WERSJI KAWAŁKA:

http://www.beatport.com/release/born-to-rage/1173328
Komentarze
 • digitalusum29 października 2013, godz. 10:59
  czekam teraz na pobicie rekordu Guinnessa we wspólnym publicznym fapowaniu na imprezie....to będzie dopiero epicki wyczyn!
 • Knieja_8829 października 2013, godz. 11:30
  Może Aoki pobije rekord w rzucaniu ciastem na odległość...
 • Pixik0729 października 2013, godz. 11:47
  Cóż bananowcy od zawsze byli znani z tego , że lubią się po prostu bawić. Tak więc ich bicie rekordu ginesa to po prostu kolejny pomysł na zabawę. Coś zrobione dla jaj ale jak widać, nie każdy łapie o co w tym wszystkim chodzi. Born to Rage-całkiem całkiem ale wolę chociażby happy violence nie wspominając już o epic motherfucker ;)
  Steve Aoki 80 ft. Cake Throw Hits Fan In Wheelchair (Uncut Version)
  łapcie ciasteczko, żeby wam życie osłodzić!
 • Adwell29 października 2013, godz. 11:59
  Pixik07, czasami mam wrażenie gdy Aoki rzuca tortem, jakby ludzie na oczy torta nie widzieli.
 • Jerycho198829 października 2013, godz. 12:24
  Kiedyś ktoś mi powiedział, że wpajanie w zabawę (seta) różnych "elementów" ma odwrócić uwagę publiczności od słabej muzyki. Nie wiem ile w tym prawdy, więc proszę mnie tu jeszcze nie wieszać. Fanem Dada Life nigdy nie byłem i pewnie nie będę. Tak więc jeśli chcą w ten sposób zdobywać uznanie ich sprawa. Ze względu na nieznajomość ich muzyki nie mnie to oceniać.
 • artinho30 października 2013, godz. 02:36
  To jest jeden z nielicznych występków. Różne ''elementy'' nie są stałą częścią w ich setach tak jak dla przykładu u Aokiego. W 95% czasu na scenie grają, 5% to jedzenie bananów, picie szampana i rzucanie nadmuchiwanych gadżetów do publiki. Zawsze u nich jest ciekawie. 4 razy ich live widziałem i za każdym razem działo się coś innego, ale za każdym razem wysoki poziom i mega rozpierducha :)
 • machal30 października 2013, godz. 14:20
  Rules of dada było przekomicznie słabe niestety a born to rage daje nadzieje na wzrost jakości ich produkcji ( obyyyy )
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (7)