To już nie pierwszy raz, kiedy o Johnu Dahlbacku piszemy w podobnym tonie i kontekście, nie pierwszy raz prezentujemy więcej niż jeden jego numer. Również nie pierwszy raz zauważamy jego... 6 UserComments

Dahlback z jednym z najlepszych remikserów świata

Artykuł dodano: 23 maja 2012, godz. 12:49
Odsłony: 3907x
To już nie pierwszy raz, kiedy o Johnie Dahlbacku piszemy w podobnym tonie i kontekście, nie pierwszy raz prezentujemy więcej niż jeden jego numer. Również nie pierwszy raz zauważamy jego wszechstronność.


Najnowsze dwa tracki Dahlbacka to znów zupełnie różne rzeczy. Które brzmienie zdominuje jego występ w Poznaniu 6 czerwca podczas Planeta Born To Party? Najświeższy utwór „Take This Thing Back” to ukłon w kierunku fanów dość mocnego, electro-housowego uderzenia, natomiast „Start Lovin You” to z kolei niespodzianka dla starszych słuchaczy Johna Dahlbacka i muzyki house w ogóle.

John Dahlback - Take This Thing Back (Original) [Rising Music]


Drugi z tych numerów to raczej delikatny, klasyczny house w starym, dobrym stylu. Świetna propozycja na lato 2012, funkowe brzmienie, zakręcony basik i dużo pozytywnych emocji. Słychać wyraźną inspiracją porywającym, wokalnym house'em z lat 90. Który Dahlback lepszy?

John Dahlback - Start Lovin You (Original Mix)


Na wszelki wypadek, gdyby komuś nie odpowiadała żadna z tych propozycji, mamy jeszcze dla Was bardzo dobry remiks weterana housowych brzmień, kiedyś producenta albumu Madonny – Jacquesa Lu Conta (znanego też jako Stuart Price albo Thin White Duke). Jego wersja powinna przypaść do gustu tym wszystkim, którzy wolą mocniejsze, tech-housowe brzmienia. Godny remiks od francuskiego mistrza, przez DJ Mag ogłoszonego TOP 3 najlepszych remikserów świata, na pewno podniósł poziom ostatniej epki Dahlbacka.

John Dahlback - Take This Thing Back (Jacques Lu Cont Remix) [Rising Music]
Komentarze
 • CK198623 maja 2012, godz. 13:09
  Juz niedlugo na BTP :) bedzie epicko!
 • SvDmusic23 maja 2012, godz. 14:16
  Dahlbacka miażdzy system, oba kawałki dobre. Najlepszy ze szwedów :D
 • UcieX23 maja 2012, godz. 15:39
  "Start Lovin You" dobry numerek :) Od razu kojarzą mi się niedzielne popołudnia na balkonie :D
 • DeeJay ija...23 maja 2012, godz. 17:34
  'Start Lovin You' i remix 'Take This Thing Back' jak najbardziej przemawiają do mnie...
 • Cinek__24 maja 2012, godz. 15:09
  Chłopak trzyma fason:) Świetne numery
 • Jerycho198824 maja 2012, godz. 21:53
  John od bodaj czasów Godskitchen 2009 mnie intryguje... Ma facet swój charakterystyczny styl, ściśle się go trzyma i chwała mu za to ;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (6)