26 listopada, hala “Arena” Poznań. „Na początku był Chaos, ale nikt nie wie czym on dokładnie był. Są tacy, którzy twierdzą, że to bezkształtna boska istota, ale są też ci, którzy sądzą, że to wielka otchłań, pełna siły 459 UserComments

Dancetination 2011 - III pula już w sprzedaży!

Artykuł dodano: 22 września 2011, godz. 13:33
Odsłony: 70268x

26 listopada, hala “Arena” Poznań.

Na początku był Chaos, ale nikt nie wie czym on dokładnie był. Są tacy, którzy twierdzą, że to bezkształtna boska istota, ale są też ci, którzy sądzą, że to wielka otchłań, pełna siły twórczej i boskich nasieni. Przestrzeń w której nieuporządkowana masa ziemi, wody, ognia i powietrza były jednym ciałem. Ziemia była niestała, woda nieżeglowna, powietrze bez blasku. Nic nie miało kształtu, wszystko walczyło z wszystkim, w jednym ciele zimno szło w zapasy z żarem, suchość z wilgocią, a miękkość z twardością.

Z chaosu wyłonili się pierwsi bogowie Uranos i Gaja, dzięki którym powstał dzień, a wraz z nim jasność i pomyślność. Powstała też noc, a w niej radość, euforia i spełnienie. Nemezis, los i zabawa upatrzyły sobie w pięknie nocy miejsce do nieustającej, pełnej rozpusty i radości przestrzeni. To właśnie tam starożytni się kierowali by oddać się uciechom nocy. Uranos widząc jak dzieci nocy rozkoszują się smakiem muzyki i dobrej zabawy, że nie mogąc znieść rozmachu z jakim jego dzieci celebrowali wolność, miłość, bezpieczeństwo i życie zdecydował się strącić wszystkich do Tartaru.

Tartar, jako miejsce najbliższe Hadesowi, było obszarem do którego z niebios zrzucone kowadło z brązu dolatywało dopiero po 9 nocach i dniach. Strąceni tam Syzyf, Tantal, Iksjon, Tytios i Danaida zdecydowali się podjąć z władcą Tartaru o wyzwolenie i powrót na Ziemię, wspierani przez Gaję do walki wyłonili największych z Tytanów, którzy rozpoczną odwieczną bitwę 26 listopada! Wielkie podziemne trzęsienie ziemi jakie wywołają bity i brzmienia tej bitwy na zawsze zapiszą się w mitologii jako dzień wielkiego powrotu Dancetination, której wojownicy o światłość, wolność, bezpieczeństwo i miłość pod wspólnym motto:  WE ARE BORN TO DANCE!

Mitologiczna reprezentacja najpotężniejszych Tytanów przybędzie jednej nocy, w magiczne miejsce, by pokazać całemu uniwersum do jakich stanów uniesienia emocjonalnego potrafią doprowadzić smakoszy muzyki elektronicznej! Przedstawiciele najpotężniejszych gatunków EDM zmierzą się na naszych oczach w kosmicznej bitwie o wolność, miłość, bezpieczeństwo i muzyczne spełnienie!

Prosto z dalekich pustyń słonecznego świata wypełnionego brzmieniami Future Sound of Egypt – Aly & Fila wyślą do walki Tytanów Okeanosa i Eurybię, którzy potęgą morza zewnętrznego i morskiej siły zwiększą moc uplift trance tej wspaniałej nocy!

Z przestrzeni Dudak, przepełnionej brzmieniami tak ostrymi i ciężkimi przybędzie, wysłany przez Marco V, niepokonany Kronos, który ze swym orężem Electro Trance stanie do walki w obronie muzyki!

Wyzwolony z jarzma ograniczeń, prosto z muzycznej wolności, do bitwy w imię Electro House stanie Kojos, wysłany przez ulubieńca Tiesto – Hardwella!

Nie zabraknie przedstawiciela krainy Flamingo, prawej ręki Fedde Le Granda, czyli Funkermana, który do walki o zwycięstwo House’u w tej mitycznej bitwie wyśle Tytanidę Febe!

Legendarny, epicki i kultowy. Niezapomniany i nieustannie pożądany. Prosta z odłegłego świata Trance & Acid przybędzie jedyny i niepowtarzalny Kai Tracid, który do wielkiej bitwy wyślę Hyperiona!

Wyzwanie do podjęcia wielkiej muzycznej bitwy podjął też on. Astralne widmo, postrach i największa groza wszystkich mitów – John 00 Fleming, który uzbrojony w ciężką artylerię Psy-Trance wyśle do walki Teję, która stanie w arenie przeciwko wszystkim by udowodnić, że brzmienia 00 Fleminga wywrą na wszystkich miażdżące wrażenie!

Z najbliższej Tartarowi krainie Planety FM przybędzie największy reprezentant naszych rodaków na Białej Wyspie – Neevald, który dzięki Japetosowi i swoim Sexy House’em przeniesie arenę w podróż tam i z powrotem na Ibizę.

Wspierać go będą w walce o House Simon & Fang, którzy swoimi mocniejszymi brzmieniami do walki o wyzwolenie wyślą Tytanidę Reję.

Uzbrojony w oręż trance, by wspierać rodzimych artystów do szarży na siły Tartaru ruszy Arctic Moon, wysyłając do bitwy Tytanidę Mnemozynę!

W walce o sprawiedliwość i wieczny porządek Tartaru do bitwy stanie Bratos, kierując w wir zdarzeń Temidę.

Muzyczne losy wszechświata ważyć się będą tej jednej nocy, w tej jednej Arenie. Dancetination powraca mocniejsze, głośniejsze i ważniejsze. Tylko tej jednej nocy po czterech latach przerwy będziecie mieć szansę doświadczenia na własnej skórze co się stanie gdy niepohamowana siła muzyki napotka obiekt niemożliwy do poruszenia. Muzyczna eksplozja house i trance doprowadzi do euforii i spełnienia. Bo jak nie Dancetination to co miałoby by innego być najważniejszym muzycznym wydarzeniem andrzejkowego weekendu?”


Miłośnicy muzyki klubowej połączeni miłością do zabawy, pełnej tanecznych uniesień od dawna oczekiwali na wiadomości o tym, pod jaką marką odbędzie się impreza 26-tego listopada. Wielu z Was, mimo tego, że nie było to łatwe bezbłędnie wytypowało, że to właśnie Dancetination pojawi się w … poznańskiej Arenie!

Marka słynąca zarówno z niezapomnianych, halowych eventów, jak i pełnych wrażeń klubowych imprez powraca!

Intrygujące aranżacje i stylizacje, przeplecione z bogatymi wizualizacjami zawsze były mocną stroną eventu. Niestandardowe rozwiązania i pomysły na scenę muzyczną i wielki show jaki towarzyszy występom zaproszonych artystów wzmaga doznania z zabawy.

Klubowicze z pewnością pamiętają cykl imprez, który wystartował w roku 2006, w którym to w poznańskiej Arenie odbyła się pierwsza edycja Dancetination o podtytule „We R born 2 dance”.
W ciągu 4ch lat odbyły się 2 halowe edycje eventu (2006 i 2007) oraz 3 imprezy klubowe (2008 oraz 2009). Wystąpili na nich między innymi: Gabriel & Dresden, Joy Kitikonti, Matthew Dekay, Marcus Schossow, Sean Tyas, Simon Patterson, John Askew, Ronald van Gelderen czy Kyau & Albert.

Noce spędzone podczas Dancetination dla wszystkich uczestników są niezapomniane, pełne wrażeń i wspominane po dzień dzisiejszy!

LINE-UP

Rok 2011 to wielki powrót marki i projektu Dancetination. Jak na wielkie powroty przystało, agencja MSM Events przygotowała dla Was niesamowity i nietuzinkowy line-up:

Aly&Fila
Marco V
Hardwell
Funkerman
Kai Tracid
John 00 Fleming
Neevald
Arctic Moon
Simon & Fang
Bratos

Dobrą informacją dla wszystkich, którzy przybędą 26 listopada do „Areny” jest fakt iż wentylacja hali została wyraźnie poprawiona, a toalety będą bezpłatne!

ROZWIĄZANIE KONKURSU!

Wśród użytkowników ftb.pl, którzy udzielili poprawnych odpowiedzi na pytanie, pod jaką nazwą odbędzie się event 26 listopada w poznańskiej „Arenie” wylosowaliśmy 5-ciu zwycięzców, których nicki podajemy poniżej:

D.B.J
Rogal
MCKamilPK
Kingunia
iv1007

Ze zwycięzcami przedstawiciele agencji skontaktują się osobiście.
Gratulujemy!

UWAGA!

Wszystkich którzy oczekiwali Godskichen informujemy, że jednocześnie rozważaliśmy dwa projekty imprez na listopadową datę. Ostatecznie, po rozmowach z naszym brytyjskim partnerem podjęliśmy decyzję o przeniesieniu Godskitchen na przyszły rok.

Dla wszystkich tych, których typem w konkursie było Godskitchen lub Dancetination, a nie udało im się wygrać wejściówek specjalna niespodzianka!
Każdy użytkownik ftb.pl, który wytypował jeden z dwóch projektów i zakupi bilet na Dancetination 2011: Next Step otrzyma upominek w postaci kuponu umożliwiającego odbiór jednego darmowego piwa o pojemności 0,3l :)

BILETY:

 • Pierwsza limitowana pula: 86 PLN (wyprzedana)
 • druga limitowana pula: 93 PLN (wyprzedana)
 • trzecia pula: 97 PLN (w sprzedaży)

KUP BILET!!!

Bilety dostępne także w stałych punktach sprzedaży.

Centrum Informacji Miejskiej, Ratajczaka 44 
RockLongLuck, ul. Półwiejska 20
Kasa Hali Arena ul. Wyspiańskiego 33
Sklep Dj Pro ul. Sienkiewicza 20

Wybierz Dancetination. Dołącz do nas: WE ARE BORN TO DANCE!

19:00 - 19:30 Bratos
19:30 - 20:15 Neevald
20:15 - 21:00 Simon & Fang
21:00 - 22:20 Funkerman
22:20 - 23:50 Hardwell
23:50 - 23.55 Performance
23:55 - 01:20 Aly & Fila
01:20 - 02:50 Marco V
02:50 - 04:05 Kai Tracid
04:05 - 05:20 John 00 Fleming
05:20 - 06:00 Arctic Moon

 

Komentarze
 • Cybul__21 września 2011, godz. 19:27
  Ładny LU :) Marco V, Hardwell, Arctic Gratsy :)
 • Mario21 września 2011, godz. 19:27
  A jednak Dancetination ... podejrzewałem to od czasu kiedy J00F zmienił nazwę eventu na FB :D kolejny plus za Hardwella i Arctic Moona
 • Adrianeq21 września 2011, godz. 19:28
  tego bym się nie spodziewał... :P i nawet toalety bezpłatne :D a na pocieszenie piwo :P
 • Jerycho198821 września 2011, godz. 19:31
  No to jutro trzeba nabyć bilet i oczekiwać... Co prawda jak dla mnie Hardwell na minus, jednakże jadę tam głównie dla JOOF-a ;) Reszta artystów nawet nawet ;) Szkoda tylko, że nie dali kogoś z techno, ale wiadomka inna impreza inna koncepcja ;)
 • Natasha_121 września 2011, godz. 19:32
  a to niespodzianka :P byłam w 100% przekonana, że to będzie Godskitchen :P
 • Adrian21 września 2011, godz. 19:36
  no i znakomicie ! :) Ciekawe po ile będzie bilet z pierwszej puli ! Punkt 20:00 melduję się i zamawiam ! :) Jak się bawić to się bawić ! :)
 • dj noxmik21 września 2011, godz. 19:38
  jestem w szoku :O a ja myślałem ze to bedzie Gods :P
 • nu NRG21 września 2011, godz. 19:38
  Ha, jednak Dancetination! moje oczekiwania w pełni spełnione.. ;> +Marco V i Arctic Moon.. super informacja ;D.
 • Guton21 września 2011, godz. 19:38
  Ło kurwa ale petardon wiedziałem że to będzie Dancetination :D:D:D !! Nie no piwko 0,3 do tego to się dopiero libacja zapowiada :D
 • mefistek21 września 2011, godz. 19:41
  Ładnie wszystkich zdziwił MSM :] Oby ten odgrzany projekty nie był jednorazowy :)
 • baartec21 września 2011, godz. 19:42
  A więc Dancetination jednak :) Fajny Line-Up, można by sie wybrać :)
 • vamos21 września 2011, godz. 19:43
  pięknie ! Marco V, Hardwell i Funkerman jak najbardziej na plus ! ;) obecność obowiązkowa !
 • mospin21 września 2011, godz. 19:46
  No ale gdzie jest jakis chociaż jeden techno grajek? Fuuu...
 • walcus221 września 2011, godz. 19:53
  Mega zaskoczenie bylem w 100% przekonany ze to bedzie Gods.. Line-up ciekawy obecnosc obowiazkowa wpadamy z ekipa ;)
 • marcomarbe21 września 2011, godz. 19:54
  WoooooHOOOOOOOO!!! Ale miazga! :DDDDDD
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (459)