Impreza Daniel Spaleniak Pl - Firlej - Wrocław odbędzie się 10 marca 2018 (Sobota), w klubie Firlej Wrocław. Start imprezy: godz. 20:00. .
0 Daniel Spaleniak Pl - Firlej - Wrocław

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Daniel Spaleniak Pl - Firlej - Wrocław

10 marca 2018, Firlej Wrocław, start: 20:00

Zagrają na imprezie:
Daniel jest człowiekiem, który lubi grać na gitarze, po prostu. I skoro sam zawarł swoją biografię w tym zdaniu, czy należy dodawać coś więcej? Może tylko to, że jego debiut „Dreamers” to już dziś jedno z najciekawszych wydawnictw ostatnich lat dostrzeżonych przez najważniejszych krytyków muzycznych.

To 25-letni artysta pochodzący z Kalisza. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory wzbudziły zainteresowanie na amerykańskim rynku. W związku z tym jego piosenkę „Back Home” można usłyszeć w telewizyjnym serialu kryminalnym „Elementary”, a „Why” w popularnej produkcji „The Path”.
Zagrał na takich festiwalach jak Opener, Halfway czy Soundrive oraz w sierpniu 2016 nagrał sesję dla legendarnej stacji radiowej KEXP z Seattle.

“Nie tracąc chwytliwości ambitnego popu, Daniel oparł się na brzmieniu gitary, gdzieniegdzie lekkim bicie, ambientowych plamach i swoim mocarnym głosie, komponując piosenki zahaczające o blues, alt-country, czy folk. Poczynając od instrumentalnego „Black Notebook”, wchodzimy w świat znany z okładki i teledysku – jest szaroburo, wietrznie, gałęzie drzew się kołyszą. „Full packet of cigarettes” brzmi amerykańsko, aż chciałoby się zapalić przy kawie.” - Jan Król, nowamuzyka.pl

FB: https://goo.gl/XbQ2WF
SC: https://goo.gl/B39XU4
YouTube:
https://goo.gl/uvzS1V
https://goo.gl/pggKfL
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Grabiszyńska 56, Wrocław
Aktualna pozycja klubu: 3/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Kvelertak  2904  Firlej  WrocławKvelertak 2904 Firlej WrocławNiedziela, 29 kwietnia 2018Eivr  Wrocław  FirlejEivr Wrocław FirlejPiątek, 27 kwietnia 2018Sorja Morja  Firlej  WrocławSorja Morja Firlej WrocławPiątek, 20 kwietnia 2018Dance With The Dead usa  Daniel Deluxe dk 80 SynthwaveDance With The Dead usa Daniel Deluxe dk 80 SynthwaveWtorek, 10 kwietnia 2018Stoned Jesus Somali Yacht Club 7Iv Klub Firlej WrocławStoned Jesus Somali Yacht Club 7Iv Klub Firlej WrocławSobota, 7 kwietnia 2018
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa