Najpierw Mau5trap Deadmau5a, potem OWLSA Skrillexa, teraz album w Dim Mak Steve'a Aokiego. W międzyczasie remiksy dla The Crystal Method, Freestylers, Bassnectar, Noisia, Diplo, a nawet Wu-tang Clan. 3 UserComments

Datsik na szczycie!

Artykuł dodano: 16 kwietnia 2012, godz. 18:09
Odsłony: 3724x
Najpierw Mau5trap Deadmau5a, potem OWLSA Skrillexa, teraz album w Dim Mak Steve'a Aokiego. W międzyczasie remiksy dla The Crystal Method, Freestylers, Bassnectar, Noisia, Diplo, a nawet Wu-tang Clan. O kim mowa?


O młodym, 24-letnim producencie z Kanady – nazywa się Troy Beetles, tanecznemu światu znany jest jako Datsik. Jego najnowszy album „Vitamine D” to w tej chwili najlepiej sprzedające się wydawnictwo na Beatporcie, warto się z nim zaznajomić – chyba że ktoś ma uprzedzenie do zbyt rozrywkowego electro-dubstepu.Ale spokojnie, na poważniejsze produkcje Datsik ma jeszcze czas – teraz i tak pewnie nie może się nadziwić, że Steve Aoki wydaje mu jego płytę, na której w dodatku gościnnie udzielają się Infected Mushroom i Korn. 12 kawałków Datsika na tej płycie to po prostu parkietowa mieszanka wybuchowa, nagrana z jajem, efektami specjalnymi i przymrużeniem oka. Nie znajdziecie tu nic, co Was wprawi w osłupienie i zmieni Wasze życie, ale słucha się tego przyjemnie i balanga przy tym może być naprawdę przednia.

Dajcie znać jak się podoba, które kawałki najlepsze?

ODSŁUCH TUTAJ:

http://www.beatport.com/release/vitamin-d/882988


Datsik - Need You (OFFICIAL)


Datsik & Downlink - Syndrome (OFFICIAL)


Datsik - Don't Feel Right (OFFICIAL)
Komentarze
 • ANDY16 kwietnia 2012, godz. 18:51
  Wole Datsika z takich utworów jak Gizmo, Nuke'em, Gecko no i oczywiście Swagga ;)
 • KrissD16 kwietnia 2012, godz. 22:48
  "Nie znajdziecie tu nic, co Was wprawi w osłupienie i zmieni Wasze życie" - nic dodać nic ująć.
 • wodnikm18 kwietnia 2012, godz. 21:33
  też te kawałki mi nie przypadły do gustu.
  King Kong - Bare and DatsiK
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)