Czasem się zastanawiamy, czy Deadmau5 sam to wyczuwa czy ma marketingowców, którzy po kilkunastu/kilkudziesięciu dni spokoju wokół jego osoby, zaczynają wysyłać mu SMS-y w rodzaju: „Joel, czas... 39 UserComments

Deadmau5 atakuje Guettę i Skrillexa

Artykuł dodano: 26 czerwca 2012, godz. 12:00
Odsłony: 11959x
Czasem się zastanawiamy, czy Deadmau5 sam to wyczuwa czy ma marketingowców, którzy po kilkunastu/kilkudziesięciu dni spokoju wokół jego osoby, zaczynają wysyłać mu SMS-y w rodzaju: „Joel, czas najwyższy na jakiś kontrowersyjny cytat, który można by rozprzestrzenić w serwisach internetowych”.
Tym razem mamy dla Was fragment wywiadu, jakiego Deadmau5 udzielił amerykańskiego miesięcznikowi Rolling Stone, w którym atakuje Guettę i Skrillexa za to, że zajmują się tylko „naduszaniem jednego przycisku”. O Davidzie powiedział, że „ma dwa iPody i mikser i zapodaje numery w stylu „Hej, a teraz mój hit z Akonem, sprawdźcie to!”.O swoim byłym podopiecznym z kolei powiedział tak: „Nawet Skrillex nie robi nic szczególnego technicznie. Ma laptopa i MIDI recorder, po prostu odtwarza swoje gówna i nic więcej. Na szczęście ludzie zaczynają się tym interesować i coraz więcej wiedzą na temat tego który DJ co robi konkretnego. Nadal jednak jest zbyt dużo takich, co za naduszanie jednego przycisku kasują pół miliona. Nie twierdzę, że sam nie zajmuję się naduszaniem przycisków, po prostu naduszam dużo więcej przycisków niż oni”.
Komentarze
 • Barbara Koton26 czerwca 2012, godz. 12:04
  dziwne, bo ja z kolei słyszałam, że to właśnie Deadmau5 gra gotowe sety...
 • Jędrek!26 czerwca 2012, godz. 12:10
  Guetta gra z jednego cedeka, a to co napisano o Skrillexie to prawda: nic szczególnego nie robi na imprezach za które kasuje 100 000$: Ableton + MIDI Kontroler... Co do Deadmau5a to szczerze powiedziawszy nie zapoznawałem się z jego techniką grania setów, nawet jego setów nie słuchałem ani nie widziałem jak mixuje... TYLKO KNIFE PARTY !!!! POLECAM
  Knife Party @ UKF 3rd Birthday (Full Archive)
 • Jerycho198826 czerwca 2012, godz. 12:11
  Dziwna sytuacja, jeżeli to marketingowcy Myszy podpowiadają mu ataki na Guette i Skrillexa to powinien ich zmienić... Atakując bowiem w/w panów w pewien sposób buduje ich popularność. Najlepszym sposobem na ograniczenie zjawiska jest ignorancja i tylko w ten sposób Deadmau5 może coś "zdziałać"... A tak? Tak to on z jednej strony rośnie na artystę "prawdziwego", z drugiej natomiast zmusza w pewien sposób nieświadomego fana klubowych dźwięków do refleksji na temat Davida i Skrillexa, a tym samym do zapoznania się z nimi, co jest skutkiem odwrotnym od zamierzonego. Tak jak wiele razy już pisałem nasza obojętność i ignorancja to najlepsza bronia - nie nienawiść i poruszanie kwestii artystów nielubianych;)
 • Stoperek26 czerwca 2012, godz. 12:16
  Właśnie... słyszałaś...
 • Szajzmaster26 czerwca 2012, godz. 12:24
  Deadmau5 jak sam mowi nie jest DJem.. I dobrze bo teraz tytul DJ nie znaczy nic. Licza sie producenci!
 • Coca:ONN26 czerwca 2012, godz. 12:34
  Guetta nie gra z jednego cdka on gra bez zasilania.
  David Guetta is a fake DJ (proof)


 • MoniaS1226 czerwca 2012, godz. 12:36
  nic dodać nic ująć...
 • Artur199026 czerwca 2012, godz. 12:55
  Hahaha Guetta szaleje za dekami haha
 • radar26 czerwca 2012, godz. 13:38
  weźcie tego Guettę
 • Vlauer26 czerwca 2012, godz. 13:43
  Czy naprawdę doszliśmy w DJ-ingu do momentu, gdzie artyści kłócą się ze sobą, kto naciska więcej przycisków? Szkoda słów.

  Co do Skrillexa to zgadzam się z wypowiedzią Myszy (widziałem go live; miksował te same utwory z tymi samymi i puszczał je w podobnej do innych występów kolejności), jest znacznie gorszym DJ'em, niż producentem, a o Guettcie się chyba nawet wypowiadać nie muszę.
 • MhoMuse26 czerwca 2012, godz. 13:44
  Zdjęcie nowej dziewczyny Guetty ?
 • Pokrzywajur26 czerwca 2012, godz. 13:52
  @MhoMuse hahahhah
 • daroz26 czerwca 2012, godz. 14:11
  Andrew_G @ redaktor ktory naipsal ten artykul to jakis kompletny idiota.... a DJ Motiv8 to byl jakis absurd
 • c-tite26 czerwca 2012, godz. 14:13
  Coca:ONN

  ten film z Guettą to ściema

  na 1 fragmencie widać że sprzęt jest WŁĄCZONY - obwódki wokół PLAY/CUE, żółte światło efektora na miskerze, to że kamera tak łapie przy takim świetle może sprawiać efekt, że sprzet nie jest włączony

  kolejne fragmenty to krótki występ z wokalistką w TV... i oświece was, żaden DJ podczas takich występów nie miksuje/gra na żywo... raz że są to ograniczenia techniczne - emisji, raz, że sprzęt może siąść itp. itd. dwa, że jest wejście na żywo i nie ma czasu sprawdzać kabli itp. itd.

  na koncertach gdzie wchodzi gwiazda za gwiazdą (np. Eski) WSZYSCY czy wokaliści, czy zespoły, czy DJe grają z Playbacku
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (39)