Impreza Disney On Ice 100 Lat Magii Disneya Kraków odbędzie się 17 listopada 2016 (Czwartek), w klubie Tauron Arena Kraków. Start imprezy: godz. 18:30. .
0 Disney On Ice 100 Lat Magii Disneya  Kraków

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Disney On Ice 100 Lat Magii Disneya Kraków

17 listopada 2016, Tauron Arena Kraków, start: 18:30

Zagrają na imprezie:
Świętuj z nami stulecie w widowisku DISNEY ON ICE: 100 lat magii Disneya!

Czternaście ponadczasowych bajek, trzydzieści piosenek oraz ponad pięćdziesięcioro niezapomnianych bohaterów, w tym Anna, Elsa i Olaf z disneyowskiej Krainy Lodu! To wszystko w jednym spektakularnym show!

To zjawiskowe wydarzenie będzie można zobaczyć aż w 5 polskich miastach – w Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Krakowie.

Wyjątkowe przedstawienie poprowadzi Myszka Miki, która jako Mistrz Ceremonii otworzy paradę ponad 50 ulubionych postaci. Myszka Mini, Kaczor Donald, Goofy oraz wszystkie księżniczki Disneya, w tym Kopciuszek, Roszpunka, Arielka, Śnieżka oraz Tiana pojawią się na jednej tafli lodu. Odwiedzimy zimową krainę Arendell z siostrami Anną i Elsą z nagrodzonego Oscarem® i wyróżnionego nagrodą BAFTA animowanego filmu wszechczasów "Kraina Lodu". Publiczność z pewnością ucieszy również obecność Olafa i Kristofa, którzy pospieszyli na pomoc Elsie.

Fascynujące przygody bohaterów produkcji ze studia Disney / Pixar, "Gdzie jest Nemo?" i "Toy Story" czy animacji Disneya "Król Lew", "Piękna i Bestia", "Alladyn" to gwarancja, że dzieci będą oglądały to widowisko z zapartym tchem.

Dziedzictwo Disneya przedstawione w 14 klasycznych i współczesnych opowieściach, międzynarodowa grupa nagradzanych łyżwiarzy, energiczna choreografia oraz piękna scenografia z pewnością oczarują młodych widzów. Dzięki 30 znanym i lubianym piosenkom, takim jak "Mam tę moc!", "Ty druha we mnie masz" i "Hakuna Matata", "Disney On Ice: 100 lat magii Disneya" pozwoli przeżyć całej rodzinie niesamowitą przygodę, na lata pozostawiając cudowne wspomnienia.
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)