Już w najbliższy piątek, 27 kwietnia Radio Żnin FM we współpracy z FTB.pl zapraszają na audycję Klubowy Piątek!    Dużo dobrej klubowej muzy gwarantuje prowadzący dj CLOCKHOUSE oraz goście specjaln 0 UserComments

DJ Inox w radiu Żnin (klubowy piątek)

Artykuł dodano: 27 kwietnia 2012, godz. 21:00
Odsłony: 4477x
Już w najbliższy piątek, 27 kwietnia Radio Żnin FM we współpracy z FTB.pl zapraszają na audycję Klubowy Piątek!  

Dużo dobrej klubowej muzy gwarantuje prowadzący dj CLOCKHOUSE oraz goście specjalni, wyjątkowego wieczoru - DJ INOX - uczestnik największych klubowych eventów w kraju, promotor FTB.pl.

Przyszłość jest prezentem, jaki robi nam przeszłość...
DJ INOX  (FTB Team, Radio Elka Leszno)
Za konsoletą od 15 lat. Wielki miłośnik wszelkich odmian muzyki klubowej. Kolekcjoner winyli - ma ich wiele tysięcy i każdego tygodnia gromadzi kolejne kilkadziesiąt. W winylach ceni sobie jakość dźwięku i możliwość "czucia nagrania".

Od kilku lat członek FTB DJ Team, dzięki czemu zwiedził już prawie wszystkie kluby w Polsce. Zawsze przyjmowany z entuzjazmem, bo też wiele zaangażowania i entuzjazmu wkłada w każdy set. Preferuje muzykę house - prezentuje jej różne odmiany funky, disco, progressive , ale też potrafi zagrać bardziej energetycznie. Wciąż głodny nowych brzmień, jest na bieżąco z nowinkami electro-house, hardhouse, a nawet techno.

W latach 2001 do 2007 był rezydentem klubu Relaks w Lesznie, który m.in. dzięki jego wpływowi odnosi sukcesy i zaprasza światowe gwiazdy house i trance.

Poza klubami, które odwiedza razem z FTB On Tour, zapraszany jest również na duże klubowe eventy, grał czterokrotnie na Sunrise Festival, dwukrotnie na Euforia Festival, poza tym m.in. na Creamfields 2006,Insomnia Open Air Festival 2006 oraz na Tunnel Electrocity i I Love New Year i pierwszej polskiej edycji Global Gathering 2008 Poznań.

W 2008 roku zagrał na głównej scenie Sensation Polska!

DJ INOX-a możecie posłuchać też w Radiu Elka Leszno & Głogów.

Według najpopularniejszego muzycznego portalu FTB.pl otrzymał tak duże uznanie w śród klubowiczów (czytelników) że w rankingu najpopularniejszych DJ-ów 2007 roku uplasował się na 5 pozycji a w 2009 roku zajmował 3 miejsce a obecnie znajduje się na 2 pozycji!! Wiedze i doświadczenie które zdobył przekazuje adeptom profesjonalnej szkoły dla dj-ów FTB DJ SCHOOL której jest kordynatorem i wykładowcą. Obecnie manager artystyczny oraz rezydent Exclusiv Club X-Demon Zielona Góra.
Kordynator i przewodniczący Jury konkursu DJ-ów Projektu Plaża w TVN!

"To, co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić..."CLOCKHOUSE


Audycja zaczyna się o 21.00 i potrwa do północy!
Radio Żnin FM można słuchać w eterze na falach 96 Mhz oraz w Internecie za posrednictwem strony: www.radioznin.pl


 


 

 


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)