Tego chyba jeszcze nie było, na pewno nie u nas, a może nawet i na świecie? Podczas tegorocznej Majówki, w czwartek 3 maja podczas wydarzenia organizowanego przez poznański KontenerART DJ-ka karmiła.. 44 UserComments

DJ-ka w Poznaniu karmiła dziecko piersią podczas grania seta

Artykuł dodano: 9 maja 2018, godz. 12:49
Odsłony: 13534x
Tego chyba jeszcze nie było, na pewno nie u nas, a może nawet i na świecie? Podczas tegorocznej Majówki, w czwartek 3 maja podczas wydarzenia organizowanego przez poznański KontenerART DJ-ka karmiła swoje dziecko piersią będąc właśnie za konsoletą i miksując w międzyczasie kawałki. 

Popularne 'Kontenery' udostępniły krótki film dokumentujący tę sytuację, z podpisem 'Świętujemy życie'. Oczywiście w komentarzach zaczęła się potężna 'gównoburza', do dzisiaj zresztą sączy się fala hejtu na Ewę Dymek-Dudzińską, która odpowiedziała między innymi tak:

"MUZYKA BYLA W ODPOWIEDNIEJ GLOSNOSCI. Ciezko to pojac ? Wielcy obroncy zycia. KOCHAM MOJE DZIECKO. nigdy nie wyrosnie na pelna nienawisci zmije, ktora gada byle gadac. Jezeli jestescie takimi wspanialymi obroncami wszechswiata: dzwoncie na policje, macie material dowodowy bialo na czarnym. Broncie swoich pogladow szczerze a nie pieprzycie w internecie. No juz: start. Numer 112. Albo dzialacie albo siedzcie cicho'.


fot: facebook/KontenerART

Ewa Dymek-Dudzińska to poznańska artystka i performerka, związana między innymi z Chórem Czarownic. W wywiadzie dla noizz.pl całą sytuację wyjaśniła tak:

"Dla mnie sytuacja przedstawiona na filmie jest naturalna. Nie uważam żeby wymagała jakiegokolwiek dialogu. Okazało się, że jest inaczej. Że jest problem i to poważny... Tego dnia przyszłam na Kontenery, na których spędzam czas od wielu lat. Przyjaźnię się też z ich założycielami, więc wybranie się tam razem z mężem wydało mi się bardziej niż oczywiste. Tego roku Kontenery promują miłość, dobre, zdrowe relacje między ludźmi. Pomyśleliśmy, że fajnie będzie pokazać, że macierzyństwo to nie choroba, świeża matka nie musi rezygnować z życia, chcieliśmy pokazać miłość między matką a dzieckiem, bardzo zwyczajną w swej niezwyczajności". 

A Wy co myślicie na ten temat?

Link do filmu:

https://www.facebook.com/KontenerART/videos/1905888909463038/

Komentarze
 • Daria Ślązak Drilla9 maja 2018, godz. 11:30
  To pozwolę sobie na wypowiedź bo jestem Djką. To jest nie do zaakceptpwania. Nie smaczne. Nie stosowne. Nie etyczne. Obrzydzają mnie epatujące swoje mleczne cyce matki które tak bardzo chcą pokazać światu jakie to one są wspaniałe bo karmią dzieci piersią... Jestem jak najbardziej za tym ale Kurwa na litość w domowym zaciszu a nie w sklepach, kawiarniach, kościołach i hitem widzę kluby !!!! Dobrze że nie zaczęła psikać mlekiem z cyca po twarzach patrzących na to klubowiczy. Wódkę z gwinta na imprezach spijają to i mleko z cyca przyjmą na klatę...
 • Łukasz Szatewicz9 maja 2018, godz. 11:13
  Chciała pokazać, że dziecko pasję do muzyki wyssało z mlekiem matki. Pewne cechy się nabywa, a wy już szukacie kontrowersji ;) Poza tym mamy ciekawy temat karmienia piersią, braku rezygnacji do pasji itp.
 • Lidia Zehner9 maja 2018, godz. 11:06
  Nie mam absolutnie nic do karmienia piersią - jak najbardziej naturalna czynność. Ale to już jest przegięcie. W głowie mi się nie mieści jak można takie maleństwo zabrać na imprezę?!!! - nie ważne po której stronie deck-ów będzie ??
 • Piotr Kowalski9 maja 2018, godz. 11:39
  każdy robi co uważa za słuszne...sam raczej nigdy nie wpadłem na to żeby zabierać niemowlaka na imprezę za djkę...nie neguję jej działania bo na filmiku widać ze na spokojnie karmi dziecko, nie ma tłumów czy ogromnego hałasu które mogły by jakoś wpływać na komfort i bezpieczeństwo dziecka.... ale nie wiem czy jest to aby na pewno odpowiednie miejsce dla dziecka w tym wieku...nie wieszałbym na niej psów ale też nie zachęcał innych do podobnych rozwiązań.
 • Piotrek Zielinski9 maja 2018, godz. 11:21
  Cel osiągnęła..dużo się mówi o tym ...a z poprawnym macierzyństwem ma to mało wspólnego po prostu..czego to się teraz nie zrobi dla fejmu...odnoszę ie się z tym ..po prostu żenada
 • Mateusz Cybulski9 maja 2018, godz. 11:50
  To teraz DJka to kobieta, która puszcza muze z iTunesa i lapka podpiętego pod 1 kanał na mikserze :D UMIERAM <3
 • Przemek Kasprowicz9 maja 2018, godz. 11:31
  Ja pierdole i co teraz?????????niektorzy z was to przez tydzien teraz nie usna,macie tyle do obgadania na forum??????
 • Magdalena Gryszkiewi9 maja 2018, godz. 10:56
  Dobrze, że nie zaczęła go przewijać ??
 • Retroman9 maja 2018, godz. 11:50
  Niedługo normalnym będzie scratchowanie penisem i mówienie "dla mnie to naturalne" ??
 • Johnny Brafo9 maja 2018, godz. 11:07
  Madka Polka didżejska ;)
 • Buszmen Adam9 maja 2018, godz. 11:07
  Mogła zacząć tam jeszcze drugie robić...
 • Patryk Kala9 maja 2018, godz. 11:18
  jak tam nie widzę DJ-a a laptop.
 • Daniel Kaczmarek9 maja 2018, godz. 11:01
  Ciekawe jak ze słuchem u tego dziecka ???>?
 • Bartek Moździanowski9 maja 2018, godz. 10:58
  Pomysł na to by być zapamiętaną? Jak dla mnie żenująca sytuacja
 • Mateusz Stepaniuk Ma9 maja 2018, godz. 11:13
  Hehe dobre
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (44)