To nieczęsty przypadek, żeby któryś z twórców muzyki elektronicznej królował na tylu płaszczyznach w jednym momencie. 3 UserComments

DJ Koze króluje w singlach, albumach i magazynach!

Artykuł dodano: 15 maja 2018, godz. 13:43
Odsłony: 1415x

To nieczęsty przypadek, żeby któryś z twórców muzyki elektronicznej królował na tylu płaszczyznach w jednym momencie.


Znany z kultowego, w większości deep housowego albumu ‘Amygdala’ DJ Koze to w tej chwili w klubowym świecie postać zdecydowanie numer jeden! Po pierwsze jego ostatni singel ‘Pick Up’ od momentu premiery rządzi na singlowych listach, po drugie jego nowy album ‘Knock Knock’ jest jednocześnie numerem jeden na listach sprzedaży (choćby Beatportu, ale nie tylko), a po trzecie żaden inny producent nie jest w tym momencie tak często omawianym twórcą, o żadnym tyle się nie pisze, tyle się nie mówi, żaden nie ma aż tylu artykułów w muzycznej prasie czy internetowych magazynach. 
Nie macie wyjścia - musicie posłuchać nowej muzyki od DJ-a Koze, takiego ‘hajpu’ już dawno na nikogo nie było. Sprawdźcie koniecznie singla ‘Pick Up’, który odświeża trochę już zapomniane patenty french house’owe - idealna propozycja na wiosnę i lato!


Dj Koze - Pick Up (Official Video)


Warto też zagłębić się w resztę albumu, wśród gości na płycie m.in. znana z Moloko Roisin Murphy (dwukrotnie), Jose Gonzales, Mano le Tough czy Kurt Wagner. Trudno w kilku zdaniach opisać wszystko, co się dzieje na ‘Knock Knock’ - to raczej kopalnia mniejszych i większych, lepszych lub gorszych, acz przeważnie interesujących pomysłów, która przyda się na niejednej domówce czy nawet grillu A.D. 2018.


LINK DO FRAGMENTÓW CAŁEGO ALBUMU:

https://www.beatport.com/release/knock-knock/2266388


Dj Koze - Illumination feat. Roísín Murphy


Komentarze
  • Paweł Zawisza15 maja 2018, godz. 18:47
    Pick Up wałkowane non stop od kilku tygodni,czuć w nim lato :D
  • Timber16 maja 2018, godz. 11:46
    Amygdala była świetna, Knock Knock również wspaniały album, znakomita muzyka
  • sunkid16 maja 2018, godz. 22:41
    Jak odkrylem pick up sadzilem ze to bedzie niszowy utwor ktorym dlugo poblyszcze jako dj na baletach, niestety dla mnie - stety dla Koze poszlo w mainstream... Koze wchodzi na salony chcialoby sie rzec - byleby nie zmienilo to jego tworczosci Peace!
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)