Impreza Dj Tonka odbędzie się 21 października 2011 (Piątek), w klubie Fantasy Park Poznań. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Dj Tonka

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Dj Tonka

21 października 2011, Fantasy Park Poznań, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Po ogromnym sukcesie frekwencyjnym i artystycznym dwóch występów w Fantasy Park w Poznaniu DJ Tonka przyjął trzeci raz nasze zaproszenie i już w piątek 21 października wystąpi w Fantasy Park Poznań, a dzień później 22 października w Fantasy Park Warszawa.

DJ Tonka, właściwie Thomas René Gerlach – niemiecki DJ i producent. Znany także pod pseudonimami: Tonka, Chip Tunes i Thomtastic. Współpracował z grupami Outrage, Space Cube i T'N'I. Na początku swojej kariery współpracował ze swoim szkolnym kolegą Ianem Pooleyem, będącym obecnie znanym DJ-em w środowisku muzycznym. Swoje utwory tworzył w klimatach techno, progressive house i breakbeat i w niedługim czasie stał się jednym z ważniejszych producentów muzyki house.

Jego debiutem był singel Feel wydany w 1995 roku, lecz większą popularność zdobył w 1998 r., kiedy wydał singel "Security / The Night". W następnych latach podejmował także współpracę z wokalistami, wśród których można wymienić: Larę McAllen, Kim Appleby, Kerry-Ann Fairchild oraz rapera Whitemana. Wielkim hitami na imprezach i listach przebojów były piosenki „She Knows You” czy „Don’t Be Afraid”. Dużym sukcesem były też remixy piosenki innych wykonawców: Salt ‘n Pepa „Push It” czy Robin S „Show Me Love”. DJ Tonka jest także założycielem dwóch wytwórni płytowych: Uplifting Records w 1997 i Vivienne Records w 2000.
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Drużbickiego 2 (Centrum Plaza), Poznań
Aktualna pozycja klubu: 4/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Wet FingersWet FingersPiątek, 26 października 2012Wow Wielkie Otrzęsiny WielkopolskiWow Wielkie Otrzęsiny WielkopolskiŚroda, 3 października 2012Dj Mag Exclusive NightDj Mag Exclusive NightPiątek, 15 lutego 2008