Arctic Moondj

Informacje o artyście

Mail: info@arctic-moon.com

Worldwide Bookings: chris@audioreligion.co.uk


FACEBOOK:
http://www.facebook.com/ArcticMoonMusic
WWW:
http://www.arctic-moon.com/
TWITTER:
http://www.twitter.com/ArcticMoonMusic
SOUNDCLOUD:
http://soundcloud.com/arctic-moon
MIXCLOUD:
http://www.mixcloud.com/arctic_moon/

Tomasz Popielarski (Arctic Moon) – DJ/producent pochodzący z Polski. Urodził się w 1988 roku w Szczecinie. Już od dzieciństwa interesował się muzyką elektroniczną, która fascynowała go swoją różnorodnością i emocjami jakie wywołuje. Swoje pierwsze kroki w tworzeniu muzyki zaczął w 2004 roku zapoznając się z profesjonalnymi programami do produkcji i zdobywając muzyczne doświadczenie. Na przełomie lat 2005 - 2007 jego styl przechodził wiele przemian i modyfikacji. Pierwsze projekty prezentowały różne style muzyczne od klimatów dance, house po trance i hard trance. Na początku roku 2007 Tomek postanowił pozostać przy jednym stylu muzycznym, który był najbliższy jego sercu, a był nim Trance. W tym celu stworzył projekt o nazwie Arctic Moon, który w pełni odzwierciedla jego naturę. Cec***e się on trancowym brzmieniem i upliftingowymi melodiami. Duży wpływ na twórczość Tomka mają inne gatunki muzyczne. W swoich projektach stara się zawżeć elementy muzyki klasycznej, filmowej a nawet rocka.
Pierwszym singlem wydanym w 2008 roku był „Cold Planet”. Utwór został doceniony m.in. przez Tiesto i Above & Beyond, którzy grali go w swoich audycjach. Znalazł się również na kompilacjach takich jak Mellomania vol. 13 Dj Shah’a i Techno Club vol. 26 Talli 2XLC. Sukces pierwszego singla był motywacją do powstania kolejnej produkcji nazwanej „Overnight”, która ukazała się w 2008 roku w dużym holenderskim labelu Cloud 9 Music. Następnym singlem wydanym w tej samej wytwórni w 2009 roku był „On Silver Wings” stworzony wspólnie z polskim duetem Truewave. Track zyskał support m.in. Armin Van Buuren’a i został zagrany w jego audycji A State Of Trance. Kolejnym wyróżnieniem singla była jego obecność na prestiżowych kompilacjach takich jak TranceMaster 6005 i A State Of Trance Radio Top 15.
Na początku 2009 roku razem z Mike Wind’em Tomek założył label Emphase Recordings, który jest częścią Timeline Music. Tam też pod koniec 2009 roku ukazał się jego singiel „Afterworld”, który był grany przez takich djów jak Markus Schulz, Rank 1, Sean Tyas a także 2 razy przez samego Armin Van Buuren’a w jego audycji radiowej, w której został wybrany przez słuchaczy jako Future Favourite. Trafił on też na kompilację A State Of Trance Radio Top 15 – January 2010.
2010 rok był rokiem przełomowym w karierze. Jego singiel „True Romance”, wydany w sublabelu Armady – FSOE Recordings, zarządzanym przez Aly & Fila, został ogłoszony Tune Of The Week w audycji Armin’a, osiągnął też 5 miejsce w rankingu Beatport Trance Top 100 i 2 miejsce w Trackitdown Top 100. Koniec roku to przede wszystkim ukazanie się nowego singla „Adelaide” w remixie Ben’a Nickey’a i remixu do utworu Vast Vision – Ambrosia na kompilacji Future Sound Of Egypt vol. 1 oraz „True Romance” i remixu „Till The Sky Falls Down” dla Dash Berlin’a na A State Of Trance – Yearmix 2010.
Pomimo każdej wolnej chwili poświęcanej na produkcję, Tomek stara się też dużo czasu przeznaczać djing’owi. W każdy drugi wtorek miesiąca w radiu afterhours.fm o godzinie 23:00 CET można usłeszeć godzinną audycję Arctic Moon’a i Mike Wind’a o nazwie Emphase Selection, w której prezentowane są nowości z ich labela oraz świata.

Utwory Arctic Moon'a supportują m.in.: Armin Van Buuren, Above & Beyond, Ferry Corsten, Markus Schulz, Tiesto, Paul Van Dyk, Aly & Fila, Rank1, Menno De Jong, Richard Durand, Sean Tyas, W&W, Talla 2XLC, Dj Shah, Pedro Del Mar, M.I.K.E., Ernesto vs. Bastian, Signum, Activa, Daniel Kandi, Solarstone, Niklas Harding, Mark Pledger, Stoneface and Terminal, Manuel Le Saux, Sebastian Brandt, Onova, Tom Colontonio, Akesson i wielu innych.

Aktualności

Artykułów (26)

1 2 3

Arctic Moon

  • Kraj: Polska
  • Miasto: Szczecin
  • Team: Armada Music
  • WWW: https://www.facebook.com/arcticmoonmusic

Pozycja w rankingu

14/ 1593Głosuj

Nadchodzące imprezy

Imprezy promowane

Richard Durand

Richard Durand

JutroX-Demon Leszno
Fusion !

Fusion !

JutroPacha Poznań
R3HAB - World Tour 2017

R3HAB - World Tour 2017

PojutrzeEnergy 2000 Przytkowice
R3HAB - World Tour 2017

R3HAB - World Tour 2017

PojutrzeEnergy 2000 Katowice
Lost In Paradise

Lost In Paradise

PojutrzePacha Poznań
Richard Durand // X-Demon Wrocław

Richard Durand // X-Demon Wrocław

PojutrzeX-Demon Wrocław
Made in Poland Festival 2017

Made in Poland Festival 2017

2 majaAnpol Stare Olesno
Young Hearts Run Free

Young Hearts Run Free

5 majaPacha Poznań
Spring Awakening

Spring Awakening

6 majaPacha Poznań
Mahmut Orhan // twórca hitu FEEL

Mahmut Orhan // twórca hitu FEEL

12 majaX-Demon Zielona Góra
ATB Next World Tour

ATB Next World Tour

19 majaBank Club Warszawa
ATB Next World Tour

ATB Next World Tour

20 majaScena Sopot
Beach Party

Beach Party

30 czerwcaPlaża Trzcianka
Dragons Night 2017

Dragons Night 2017

1 lipcaMój Rynek Targowisko Żmigród
Ultra Music Festival UMF 2017

Ultra Music Festival UMF 2017

14 lipcaStadion Poljud Split
Euforia Festival 2017

Euforia Festival 2017

29 lipcaPlaża Główna Boszkowo
Audiolake Festival 2017

Audiolake Festival 2017

5 sierpniaJezioro Nyskie Nysa
Transmission 2017

Transmission 2017

25 listopadaO2 Arena Praga

Imprezy

DzisiajJutroPojutrzeNiedziela, 30 kwietniaWtorek, 2 majaPiątek, 5 maja