Christian Ridleydj

Informacje o artyście

Christian Ridley - DJ od 2009 roku.
Gra muzykę House z podgatunków takich jak Deep, Tech, Jackin’, Funky, Soulful. Dodatkowo serwuje Nu-Disco jak i w pełni akustyczne brzmienia, które wpłynęły lub zainspirowały do stworzenia muzyki House.

Największe inspiracje czerpie z nowojorskiej sceny muzycznej, zarówno z tamtejszej kultury hip-hopowej, jak i z bogatej historii muzyki tanecznej pochodzącej z tamtych rejonów.

Jako DJ regularnie poszerza swoje umiejętności, rewiduje i eksperymentuje ze swoim stylem grania.
Często bierze udział w konkursach, w wyniku czego został laureatem konkursu FTB Yearmix 2011, oraz finalistą konkursu Burn Residency Mix 2011.

Od 2014 roku jest aktywny w komponowaniu, produkcji muzycznej i remiksowaniu utworów. Oprócz DJ’ki i produkcji muzycznej, zajmuje się post-produkcją dźwięku dla różnych organizacji.

Kontynuując własną podróż, przenosząc swoją wizję muzyki w rzeczywistość, zawsze pragnie, aby dostarczać tak doskonały i unikatowy House'owy Groove na taneczne parkiety jak to tylko możliwe ze swoim niesamowitym entuzjazmem dla dj’ingu i ludzi.

Aktualności

  Artykułów ()

  Christian Ridley

  • Kraj: Polska
  • Miasto: Lublin
  • Team:
  • WWW: www.christianridley.com

  Pozycja w rankingu

  219/ 1593Głosuj

  Nadchodzące imprezy

  Imprezy promowane

  Pacha! I Love It!

  Pacha! I Love It!

  12 lutegoPacha Poznań
  LOST IN PARADISE

  LOST IN PARADISE

  13 lutegoPacha Poznań
  ELIAS

  ELIAS

  19 majaMuffatwerk Monachium
  90 Festival 2016

  90 Festival 2016

  13 sierpniaDębowiec Open Air Bielsko Biała

  Imprezy

  DzisiajPojutrzeCzwartek, 11 lutegoPiątek, 12 lutegoSobota, 13 lutegoNiedziela, 14 lutegoPiątek, 19 lutegoSobota, 20 lutego