Coyudj

Informacje o artyście

Coyu – jedna z najgorętszych postaci ostatnich miesięcy. Przebojem wdarł się na salony najlepszych klubów, wytwórni i festiwali na całym świecie. 2020 Vision, Defected, Subliminal, Great Stuff to labele, które wydały muzykę młodego Hiszpana tylko w ostatnim miesiącu!

Każdy z tych potentatów jest marzeniem niejednego artysty, Coyu udało się oczarować je wszystkie! Niesamowity skok popularności. Wszystko za sprawą przeboju „El Baile Aleman”, który z miejsca stał się hitem. Największe sławy wyciągały go ze swojego arsenału płytowego co imprezę, a filmiki z imprez na których grany jest ten numer osiągają rekordy popularności na youtube. Dość powiedzieć, że przebój doczekał się aż 5 wydań nakładem kilku różnych wytwórni.

Coyu to także szef Suara Records, hiszpańskiego labelu housowego. W swoich szeregach ma Floriana Meindla, Basti Grub czy Carlo Lio. Serwują swoim sympatykom szerokie spektrum house, od takiego któremu bliżej do techno, do takiego któremu bliżej do deepowych klimatów. Ciekawa porcja hiszpańskich rytmów, z których Półwysep Iberyjski przecież słynie.

Wraz ze swoim przyjacielem Edu Imbernonem szybko zostali okrzyknięci nową nadzieją housowej sceny hiszpańskiego. Dość powiedzieć, że powoli zajmują miejsca starszych gwiazd wymieniając Chusa, D-Formation czy Wallego Lopeza, u którego z resztą także wydali już swój kawałek.

Coyu otrzymał aż sześć nominacji w prestiżowym konkursie Deejaymags 2009, w tym najlepszy DJ, największa wschodząca gwiazda, zarówno jako producent i DJ, najlepszy kawałek roku „Raw Sweat” wydany nakładem Dyinamic. Wyróżnienie otrzymała także Suara jako jedna z najlepszych wytwórni w opinii jurorów Deejaymags 2009.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, iż narodziła się nam nowa gwiazda. Jego produkcje zaskakują za każdym razem, zgłaszają się po niego coraz to większe i ciekawsze wydawnictwa. Ciekawe gdzie młodziutki artysta będzie za rok. Na pewno z wypiekami będziemy tropić jego dokonania.

Aktualności

  Artykułów ()

  Coyu

  • Kraj: Hiszpania
  • Miasto:
  • Team:
  • WWW: www.myspace.com/coyu

  Pozycja w rankingu

  97/ 688Głosuj

  Nadchodzące imprezy

  Imprezy promowane

  House Thing - Andy Mile & Brejo

  House Thing - Andy Mile & Brejo

  DzisiajPacha Poznań
  Deep Sugar - Tom Forester & Daso

  Deep Sugar - Tom Forester & Daso

  10 grudniaPacha Poznań
  Pacha Poznań pres. Sander Van Doorn

  Pacha Poznań pres. Sander Van Doorn

  11 grudniaPacha Poznań
  New Year's Eve 2022

  New Year's Eve 2022

  31 grudniaX-Demon Wrocław
  A State Of Trance 1000 - Krakow

  A State Of Trance 1000 - Krakow

  12 marca 2022TAURON Arena Kraków
  Dreamstate Europe 2022

  Dreamstate Europe 2022

  23 kwietnia 2022Arena Gliwice
  Mamry Festival 2022

  Mamry Festival 2022

  29 lipca 2022Plaża Miejska Mamry Węgorzewo
  Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

  Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

  21 października 2022TAURON Arena Kraków