Gustodj

Informacje o artyście

Łukasz Rosłoń urodził się w 1978r.w Lesznie.Jego pseudonim artystyczny to Drastic G,jak również mozna go usłyszec na imprezach pod innym pseudonimen jako Gusto.Jego przygoda z muzyką rozpoczęła sie w roku 1995,ale pierwszy raz za konsoletą staną rok pózniej w 1996r.grając na imprezach w szkole które sam organizował.Na początku muzyka jaką grał był to pop,r'n'b,hip-hop,dance.W roku 1997 uczestniczył w warsztatach muzycznych,jak sam mówi -wiele rzeczy się dowiedział i nauczył.1998 roku staje za knsoletą w dyskotece "Leśna"w Sławie (gdzie do dzisiaj latem rezyduje).
1999r.poznaje Dj-a Asce i wspólnie z nim aż do 2001r.rezyduje w nieistniejącym klubie "Space"w Lesznie.Od tego mometu jego upodobania muzyczne się zmieniają,muzyka house zagościła na dobre w jego setach.
W nastepny roku,razem z Radkiem(djAsca) zostają rezydentami klubu "Rote 66" w Z.Górze,gdzie miejscowoej publicznosci serwuja dużą dawke muzyki house.
Na początku 2003 roku trafia do poznańskiego kolektywu HEXCODED i do pozńanskich klubów takich jak;Transfuzja, Pod Minogą, Shark czy tez bardzo znanego w polsce klubu Eskulap i grywa tam z takimi artystami jak Colin Peters(Ibiza), Mark Knight(uk),Tomster(Holandia),Pablo Rouve(Holandia), jak również z dj-ami polskiej sceny: Glasse, Cube, Bert, Breakbeat Propaganda, Petter Von Coil, Blondie, Base, Blaze, Wookie, Discobart, NeeVald, Progress, Toxic Noiz, Decoy, Cez Are Kane, Montic, Sickman.
W roku 2004 dwa razy odwiedza radio RMI FM w Poznaniu,gdzie prezentuje swoje autorskie sety,w takich audycjach jak "Winylowe Noce" czy "Club RMI". Szukając nowych brzmien,własnego stylu w tym też okresie tak jak on sam zmnienia sie jego muzyka,jego sety stają sie bardziej progresywne i energetyczne,pozbawione miłych melodyjek,jak dotychczas grając muzyke house. Rok 2004-2005 to też szereg różnych imprez w rodzinnym miescie Lesznie,
w klubach "Panteon" czy też "Fort 47"z takimi artystami jak Schimek(Słowacja),Haze(Walia),Grooveliker(Pol.),Mark Sound(Pol.),Tommy Gustav(Pol.),Cross River(Pol.),Tuner 303(Pol.),Asca(Pol.).
W roku 2006,pojawia sie znów w radiu,tym razem w swoim miescie Lesznie w radiu "Elka",gdzie prezentuje swój kolejny autorski set w audycji "Euforia". Obecnie muzyka jaką gra to mieszanka różnych styli electro, progresiv, tribal, house.
Najblizsze plany to wejcie do studia i produkcja własnych nagrań.

Aktualności

  Artykułów ()

  Gusto

  • Kraj: Polska
  • Miasto: Leszno
  • Team:
  • WWW:

  Pozycja w rankingu

  52/ 1591Głosuj

  Nadchodzące imprezy

  Imprezy promowane

  Scooter / 25.10.2021 / Wrocław

  Scooter / 25.10.2021 / Wrocław

  DzisiajHala Stulecia Wrocław
  RETROMANIA - MATYS - HALLOWEEN

  RETROMANIA - MATYS - HALLOWEEN

  30 październikaEnergy 2000 Katowice
  RICHARD DURAND // X-Demon Wrocław

  RICHARD DURAND // X-Demon Wrocław

  6 listopadaX-Demon Wrocław
  KOROLOVA // X-Demon Poznań

  KOROLOVA // X-Demon Poznań

  13 listopadaX-Demon Poznań
  Olivia Addams -

  Olivia Addams -

  20 listopadaStudio P1 The Next Level Wrocław
  Paul Kalkbrenner | Wrocław - Hala Stulecia

  Paul Kalkbrenner | Wrocław - Hala Stulecia

  25 listopadaHala Stulecia Wrocław
  Paul Kalkbrenner | Gdańsk - Hala Olivia

  Paul Kalkbrenner | Gdańsk - Hala Olivia

  26 listopadaHala Olivia Gdańsk
  A State Of Trance 1000 - Krakow

  A State Of Trance 1000 - Krakow

  12 marca 2022TAURON Arena Kraków
  THOH® Club Stage #Kraków 2022

  THOH® Club Stage #Kraków 2022

  13 maja 2022Hala TS Kraków
  Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

  Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

  21 października 2022TAURON Arena Kraków

  Imprezy

  DzisiajSobota, 30 październikaPiątek, 5 listopadaSobota, 6 listopada