Luciano-dj

Informacje o artyście

Luciano- Lucjan Kaczmarek, urodzony w Poznaniu 23 listopada 1981. Od najmłodszych lat wykazywał ogromne zainteresowanie muzyką. Szczególny nacisk kładąc na elektroniczne bity, które z czasem wytworzyły pociąg ku własnej twórczości w tematyce trance.
Debiut Luciana rozpoczął się w 2007 roku. Został on dostrzeżony wraz ze swoim utworem "Seven Ways" przez niemiecką wytwórnie Visonsoundcarriers (TRANCE MASTER 5007) i pojawił się na playlist obok takich twórców jak Alex M.o.r.p.h & Rank 1 i Armin van Buuren.
Niedługo po tym "Seven Ways" pojawił się na składankach "TRANCE 2008 THE YEARMIX" i "Va Dream-Trance Special Editio Vol 4."
Jego album „Music makes a circle” wydany został w wersji elektronicznej przez Etopia music oraz rozprowadzany przez znany portal Audiojelly.com
"Seven Ways" w wersji energy zdobył uznanie radiosłuchaczy w wielkopolsce, (Taneczna 20 prowadzona przez dj Turbo) zdobywając pierwsze miejsce, podobnie jak i na falach radia DMC Dancemixchart. Rok 2008 to przełom, ponieważ Luciano oprócz produkcji rozpoczyna także karierę dj’a, tworząc i ukazując swoją wizję muzyki trance.


Aktualności

  Artykułów ()

  Luciano-

  • Kraj: Polska
  • Miasto: Poznań
  • Team:
  • WWW: www.luciano.pl

  Pozycja w rankingu

  95/ 1591Głosuj

  Nadchodzące imprezy