Mark Sherry dj

Informacje o artyście

Mark Sherry to znakomity Dj i producent, który kojarzony jest głównie z ciężkimi brzmieniami oscylującymi głównie wokół techno i trance. Mark olbrzymią popularność zyskał dzięki nagraniom wydanym w projekcie Public Domain jak „Operation Blade (Bass In The Place)”, który sprzedał się w ponad 2 milionach kopii. Jego upór, oddanie scenie i ciężka praca w studio wyniosły go na szczyty i znalazł się w czołówce szkockich Dj-ów.
Najlepszy z najlepszych- Armin Van Buuren podpisał kontrakt z Markiem, przez co Sherry stał się pełnoprawnym członkiem Armada Music. Kolejnym wydawnictwem było "Walk Away", Tech-Tranceowy kawałek z wokalem, stworzony przy współpracy z Terry Ferminalem. Natomiast wielkim hitem okazał się remix kawałka "Elektrish" Jam X & De Leona, który został wybrany utworem tygodnia podczas audycji A State Of Trance.
Jego kwałki są obecne na playlistach takich artystów, jak Judge Jules, Marco V, Scot Project, Eddie Halliwell, Dave Pearce, Anne Savage, Matt Darey, Graham Gold, Johan Gielen, Guy Ormadel czy Yoji Biomehanika.
Przez wiele lat, pracując za deckami oraz w studio, również jako połowa duetu Public Domain, Mark wyrósł na prawdziwie lśniącą gwiazdę. Nowy singiel Public Domain "I Feel Love" był grany ponad 20 razy w Radio 1 i został wydany przez giganta EMI. Obecnie Mark grywa w najbardziej renomowanych klubach, rozsianych po całym świecie. Nie obce mu są Japonia, Ibiza, Australia, Rosja, Niemcy - Parada Miłości, Dubaj, Turcja, Holandia, Wielka Brytania (Gatecrasher, Homelands, Inside Out, Colours) czy Estonia. Mark Sherry to jeden z najbardziej doświadczonych, międzynarodowych DJ-ów na świecie.

Aktualności

 • ProLogic Music w kwietniu: Dash Berlin i 'Armada Sunset'

  ProLogic Music w kwietniu: Dash Berlin i 'Armada Sunset'

  3 kwietnia 2014, godz. 12:37komentarze (10)

  Prezentujemy wydawnictwa, które w kwietniu ukażą się na polskich półkach sklepowych nakładem ProLogic Music. Tym razem najnowsza kompilacja Dash Berlin oraz pierwsza część nowej serii „Armada Sunset”.

 • Mark Sherry jak stary SvD?

  Mark Sherry jak stary SvD?

  18 stycznia 2013, godz. 10:11komentarze (19)

  Mam do tego pana wielką słabość, nie tylko ze względu na to, jak bardzo jest sympatycznym człowiekiem i wdzięcznym rozmówcą, ale także ze względu na jego nieprawdopodobny angielski, czytaj - czysty sz

 • Ostatni artysta Trance Xplosion 2013!

  Ostatni artysta Trance Xplosion 2013!

  22 grudnia 2012, godz. 15:26komentarze (55)

  Zdecydowanie mocno uderzenie zamyka line-up kolejnej, dziewiątej już edycji Trance Xplosion! Znany ze swoich bezwzględnych, “wgniatających” tech-trance’owych brzmień– Mark Sherry! Od wielu lat wyst

 • Zaproszenia od artystów Bemowo Surround Sound Festival cz. 1

  Zaproszenia od artystów Bemowo Surround Sound Festival cz. 1

  10 września 2012, godz. 14:53komentarze (7)

  Do Bemowo Surround Sound Festival zostały już niespełna dwa tygodnie! W związku z tym prezentujemy sylwetki artystów wraz z ich najświeższymi produkcjami oraz osobistymi zaproszeniami. Mark Sherry (U

Artykułów (4)

1

Mark Sherry

 • Kraj: Szkocja
 • Miasto:
 • Team:
 • WWW: www.marksherry.net

Pozycja w rankingu

98/ 688Głosuj

Nadchodzące imprezy