Neevald dj

Informacje o artyście

Dj neeVald swoja klubową przygodę zaczął w Koninie grając na imprezach taneczny przesiąkniętych muzyką house . Od zawsze z miłością do house’owych singli bujał wielkopolską publicznością. W 2004 roku kiedy przeprowadził się na stałe do Poznania nastąpił przełom w jego rozwoju. Zagrał na głównej scenie Sunrise Festival 2004 i wszystko tak naprawdę się zaczęło. Przeniesienie do stolicy Wielkopolski było spowodowane pracą w poznańskim radio Rmi Fm , którą wtedy obejmował. W radio house’owa dusza w 100%.
Twórca najpopularniejszych audycji w wielkopolskim eterze – Klub Fm, Weekender, House Session i wielu innych. Autor wesołych setów w „Sexy Fm”, często przesiąkniętych balearycznymi dzwiękami. Jego mixy pojawiają się coraz częściej w europejskich rozgłośniach radiowych wywołując bardzo pozytywne reakcje.

Podczas występów w klubach emanuje wielką energią i słonecznym brzmieniem house music, grając dużą ilość muzycznych premier nie zapomina o klasycznych brzmieniach muzyki house i często wraca do ikon klubowego grania. Wesołe i śpiewne house music często łaczy z głębszymi deepowymi doznaniami i tech dźwiękami. Swoimi setami przekonuje miłośników mocniejszego grania, dzięki temu często pojawia się na głównych scenach klubowych eventów . Realizując się na festiwalach najgoręcej odbierany w mniejszych klubach gdzie może realizować swoje uwielbienie do delikatnych house’owych dźwięków i sex’ownych beat’ów.
Od 2004 roku występował podczas wszystkich ważniejszych klubowych przedsięwzięć .Grał na ostatnich wydaniach Sunrise Festival (2004 i 2008 – main stage, 2006, 2007 i 2009 – after party) , podczas Dance Lake Event oraz ATB in Concert 1 i 2 stanowiąc jedyny polski support przed Andre.
Neevald pojawił się jako support na koncertach Armina van Buuren'a i Tiesto w Polsce. Grał przed wszystkimi najważniejszymi światowymi „głowami” muzyki klubowej.Pojawił się także na polskich wydaniach :Sensation White, Global Gathering i God's Kitchen (wydanie klubowe). Coraz częściej pojawia się w klubach Wielkiej Brytanii i Irlandii. Miał swój epizod w Ibiza Global Radio na „białej wyspie” w audycji David'a Moreno, gdzie szuka inspiracji i nowych wyzwań w graniu muzyki klubowej. Ibiza dla neeVald’a to wyjątkowe miejsce niosące ze sobą wene dzięki której powstał projekt „La Noche De Eivissa”. Razem ze swoim przyjacielem Bartesem grając imprezy pod szyldem „La Noche” przenoszą klubowiczów na jedna noc w imprezowy raj świata. Na Ibize. Na dzień dzisiejszy audycja „La Noche De Eivissa” pojawia się regularnie w drugiej stacji radiowej fm Ibizy – Ibiza Sonica ! Inna audycje Piotra „Sexy Sunday” pojawia się w Ibiza Global Radio, drugiej rozgłośni fm na Ibizie. To zmysłowe chillowe doznania i delikatne rozumienie house music.

Stały współpracownik polskiego wydania Dj Magazine. Współrealizator nowego projektu na na antenie radia Planeta Poznań (dawne Rmi Fm) – Euforia. Na co dzień rezydent już kultowych wtorkowych nocy w klubie Terytorium Poznań cały czas pozostaje nienasycony klubowym graniem realizuje kolejne projekty i gra klubowe sety które zostają w pamięci na długo. Wyjątkowi współpracownicy to też silna strona muzycznej pasji Piotra. Obok wsparcia dj’skiego dj neeVald na stałe kojarzony jest ze swoim przyjacielem Kubą. Najlepszym polskim męskim wokalem. Mc Jacob A to regularna wizytówka wysokiej jakości imprez Piotra. Ciężka praca i konsekwencja stawiają Piotra wśród najbardziej lubianych i rozpoznawalnych polskich house’owych marek. Doceniony w 2009 roku podczas gali najpopularniejszych dj’ów wortalu Ftb.pl (miejsce 2) uśmiechnięty wykrzykuje :
Groove & Sexy ! House music ! To dewizy dj’a neeVald’a. To jego sposób na życie, sposób na uśmiech i miłość do zmysłowych dźwięków.

Oficjalna strona:
www.djneevald.com


Aktualności

Artykułów (14)

1 2

Neevald

  • Kraj: Polska
  • Miasto: Poznań, Konin, Eivissa
  • Team: DJ Magazine / Planeta Poznań
  • WWW: www.djneevald.com

Pozycja w rankingu

4/ 1593Głosuj

Nadchodzące imprezy

Imprezy promowane

ATB World Tour - 6 Urodziny

ATB World Tour - 6 Urodziny

DzisiajEnergy 2000 Katowice
Lost In Space

Lost In Space

DzisiajPacha Poznań
UniverCity | Fiołas & Suoma

UniverCity | Fiołas & Suoma

22 listopadaPacha Poznań
Fusion!

Fusion!

24 listopadaPacha Poznań
Transmission 2017

Transmission 2017

25 listopadaO2 Arena Praga
GoldMix Show

GoldMix Show

25 listopadaPacha Poznań
Trance Xplosion Reborn

Trance Xplosion Reborn

9 grudniaErgo Arena Gdańsk
PURE Festival

PURE Festival

9 grudniaExpo XXI Warszawa
Sylwester 2017/2018

Sylwester 2017/2018

31 grudniaX-Demon Zielona Góra
Euphoria New Year Camp

Euphoria New Year Camp

31 grudniaEuphoria Łeba
Tranceformations 2018

Tranceformations 2018

10 lutego 2018Hala Stulecia Wrocław
A State of Trance 850 Polska

A State of Trance 850 Polska

30 maja 2018Hala Widowiskowo-Sportowa Gliwice

Imprezy

DzisiajŚroda, 22 listopadaPiątek, 24 listopadaSobota, 25 listopadaSobota, 2 grudnia