Paul Thomasdj

Informacje o artyście

Jego utwory grają tacy DJ’e jak Sasha, Pete Tong, Deep Dish, czy Steve Angello, a Nic Fanciulli powiedział o nim, że jest „jednym z najświeższych i konsekwentnych DJ’ów w całym środowisku”.

Kariera Paula Thomasa rozpoczęła się równo 10 lat temu, gdy zauważył go Steve Gerrard z Bedrocka podczas gdy Paul grał na Stereo and Sundissential. Jednak dużym przełomem była propozycja zagrania na Godskitchen w 2003 roku. Zagrał 6-godzinny set na New York’s Eve, który sprawił, że zdobył wielu nowych fanów i tytuł oficjalnego rezydenta największego brandu klubowego w Wielkiej Brytanii. W ciągu ostatnich czterech lat Paul grał na imprezie z cyklu Godskitchen więcej razy niż jakikolwiek inny dj. Grał obok takich gwiazd jak Deep Dish, Tiesto, Sasha, Erick Murillo, Carl Cox, John Digweed, Layo & Bushwacka!, Xpress2 czy Fergie.
W 2003 roku Paul zadebiutował na Global Gathering na Ukrainie, na scenie głównej gdzie grali również Gabriel & Dresden. Organizatorzy byli zachwyceni jego występem do tego stopnia, że Paul otrzymał miejsce w rozkładówce na scenie Kiss FM gdzie grał przed główną gwiazdą sceny – Stevem Angello. Na Global Gathering grał przez kolejne 4 lata, a w 2007 występował m.in. w USA, Ameryce Południowej, Azji i Europie. W tymże roku Paul zaczął również intensywniej produkować muzykę. Wiele godzin spędzonych w studio przyniosło efekt w postaci licznych, bardzo udanych remiksów, takich jak choćby DA Hool – Meet me At the Love Parade (Data Records); Josh Wink – Higher State (Strictly) oraz D Ramirez & Mark Knight – Columbian Soul (Toolroom). Stworzył też udane własne produkcje, takie jak np. “Slubberdegullion”, wydana przez Toolroom Records. Plany Paula Thomas’a na rok 2008 są olbrzymie. Rok ledwo się zaczął, a jemu już udało się wydać dużą liczbe remixów i własnych produkcji, takich jak Deadmau5’s Not Exactly for Data, czy klasyczny hymn z roku 1999 Ariel’s A9 dla Newstate. Za wcześniej wydane i bardzo dobre remiksy trzeba też uznać Sander Kleinenberg - My. Lexicon czy Underworld – Jumbo (Paul Thomas & Mark Gillespie’s Dex In The Summer Edit).
Thomas rozkręca się w niesamowitym tempie, wystarczy spojrzeć na jego bookingi na myspace.com by się przekonać, że ten dj jest naprawdę zapracowany. Oprócz licznych imprez, na których będzie grał, planowana jest współpraca z Micky Slim, Funkagenda, Jerome Isma-ae i Redanka.

Aktualności

 • Jubileuszowy album Future Sound Of Egypt

  Jubileuszowy album Future Sound Of Egypt

  13 listopada 2018, godz. 10:34komentarze (5)

  Niemal dekadę temu, Aly & Fila powołali do życia radiowe show Future Sound Of Egypt. Obecnie ich audycja cieszy się wielkim uznaniem, a jej 550 odcinek świętowany jest specjalnym, dwupłytowym albumem.

Artykułów (1)

1

Paul Thomas

 • Kraj: Wielka Brytania
 • Miasto:
 • Team:
 • WWW: www.myspace.com/djpaulthomasuk

Pozycja w rankingu

97/ 688Głosuj

Nadchodzące imprezy

Imprezy promowane

House Thing - Andy Mile & Brejo

House Thing - Andy Mile & Brejo

DzisiajPacha Poznań
Deep Sugar - Tom Forester & Daso

Deep Sugar - Tom Forester & Daso

10 grudniaPacha Poznań
Pacha Poznań pres. Sander Van Doorn

Pacha Poznań pres. Sander Van Doorn

11 grudniaPacha Poznań
New Year's Eve 2022

New Year's Eve 2022

31 grudniaX-Demon Wrocław
A State Of Trance 1000 - Krakow

A State Of Trance 1000 - Krakow

12 marca 2022TAURON Arena Kraków
Dreamstate Europe 2022

Dreamstate Europe 2022

23 kwietnia 2022Arena Gliwice
Mamry Festival 2022

Mamry Festival 2022

29 lipca 2022Plaża Miejska Mamry Węgorzewo
Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

21 października 2022TAURON Arena Kraków