Sean Tyasdj

Informacje o artyście

"Sean Tyas jest najgorętszym producentem trance w tej chwili” - Armin van Buuren
"Zaznacz moje słowa …. Tyas będzie zaje***iście wielki!!” - John Askew - Discover label A&R
"Człowiek chwili! ” - John 00 Fleming (Czasopismo I-DJ)
....tak o Sean Tyas’ie mówią „wielcy” tego gatunku!!!

Prorocze słowa! Sean nadchodzi w 2007 roku!
Sean Tyas jest brzęczącym słowem w trance’owych kręgach. Jest jednym z najbardziej komentowanych DJ / producentów obecnej chwili. Nie tylko przez fanów, z trance’m zaprzyjaźnionych DJ, na forach oraz w sklepach muzycznych - ale również w najwyższych elitach trance’u z Armin van Buuren, Tiësto, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Judge Jules, Eddie Halliwell, Sander van Doorn czy Above & Beyond na czele!

Nowojorczyk z urodzenia obecnie mieszkający w Szwajcarii. Twórcze umiejętności Sean Tyas'a przynoszą na parkiet mieszaninę melodycznej harmonii i driving groove. To właśnie tym ujął wyobraźnię społeczności trance’u. Wsparcie dla swojego brzmienia Tyas otrzymuje w przerażającym tempie. Jego imię jak wysypka ukazuje się na playlistach każdego głównego DJ'a trance'owego.

Sean ostatnio został oznaczony etykietą „ODKRYCIA” Johna Askew - znakiem firmowym, szeroko rozpoznawalnym w muzycznym świecie. Jego debiutem w marcu 2006 był remix Aled Mann "Cold Fusion", lansowanym przez takich DJ'ów jak Eddie Halliwell i ATB. Został zamieszczony na Trance Republic 2. Wtedy też wygrał zawody Spinnin'Records na najbardziej prestiżowy remix Sandera van Doorna "Punk'd". Jego pierwsza solowa publikacja dla Discover – singiel "Lift", stała się jednym z hymnów trance’u 2006 roku. Nagrodzona tytułe Single Of The Week w audycji Armina van Buurena A State Of Trance - "Lift" zyskał mocne poparcie ze strony Paula van Dyka, Tiesto czy Judge.

Popyt na sety DJ'skie Seana Tyasa zwiększał w zastraszającym tempie tak poparcie dla jego sukcesu. W najbliższym czasie Sean pojawi się w Niemczech, Włoszech, Szwecji, Turcji, Norwegii, Polsce i Szwajcarii. Zagra w takich prestiżowych klubach jak Turnmills, Goodgreef, Passion, Inside Out, Gatecrasher, Slide / Garlands w UK oraz w USA i Kanadzie - gdzie znajdują się wspaniałe kluby Spundae czy 1015 i odbywające się tam festiwale Dooms Night.

Sean był ostatnio bardzo zaangażowany w nowe single i remixy dla dużych tytułów płytowych. Śledząc jego letnie poczynania widzimy, że nie próżnował. Wypuścił 'Mirella' na Afterglow, Insigma 'Open Our Eyes' (Sean Tyas remix) na ATCR, Beam 'On Your Mind' (Sean Tyas remix) na Beam Traxx.
Sean poszedł dalej: wypuścił remix Mike'a Foyle'a 'Shipwrecked' dla tytułu Armin's Armada oraz nadchodzący remix dla Discover, Afterglow i Echanced, jak również piorunujący cover Legend B 'Lost In Love'

Po pracowitym roku 2006 Seana Tyas już puka do drzwi listy „A” elit trance’u. Został wybrany w głosowaniu Highest New Entry w TranceAddict i pojawił się w dziale New Entry na liście Top 200 w prestiżowym DJ Magazine.

Aktualności

 • 100 klubowych hitów na zakończenie lata!

  100 klubowych hitów na zakończenie lata!

  4 września 2018, godz. 10:17komentarze (2)

  Najpopularniejsze utwory trance, które mogliście usłyszeć podczas tegorocznych wakacyjnych imprez oraz festiwali, zebrane w jedno konkretne podsumowanie. Ponad 300 minut najlepszego klubowego grania!

 • Długo oczekiwany debiut Seana Tyasa, już w Polsce!

  Długo oczekiwany debiut Seana Tyasa, już w Polsce!

  14 marca 2016, godz. 11:09komentarze (4)

  Na swój pierwszy longplay, kazał czekać aż 15 lat! Album "Degeneration", to połączenie różnych odmian elektroniki, które doskonale podsumowuje dotychczasową karierę amerykańskiego DJ’a i producenta.

 • ProLogic Music w marcu:

  ProLogic Music w marcu: "Dance For Spring 2016", Sean Tyas i Ferry Corsten!

  4 marca 2016, godz. 10:37komentarze (1)

  Prezentujemy wydawnictwa, które w marcu ukażą się w Polsce nakładem ProLogic Music. Tym razem cyfrowa składanka „Dance For Spring 2016” oraz autorskie albumy Seana Tyasa i Ferry’ego Corstena.

 • Mega box, 100 hitów trance na 4 płytach!

  Mega box, 100 hitów trance na 4 płytach!

  29 lutego 2016, godz. 11:15komentarze (13)

  4 płyty, na których aż 100 utworów, co daje ponad 300 minut klubowego grania. Wydawnictwo, które zaspokoi nawet najbardziej wybrednego fana elektronicznych brzmień. Po prostu musisz to mieć!

 • ProLogic Music w lutym: John Dahlbäck, Pablo Nouvelle i

  ProLogic Music w lutym: John Dahlbäck, Pablo Nouvelle i "Trance 100 - 2016"!

  5 lutego 2016, godz. 09:51komentarze (1)

  Prezentujemy wydawnictwa, które w lutym ukażą się w Polsce nakładem ProLogic Music. Tym razem autorskie albumy Johna Dahlbäcka i Pablo Nouvelle oraz 4-płytowy box „Trance 100 - 2016”.

 • Bolier vs. Tyas

  Bolier vs. Tyas

  13 kwietnia 2012, godz. 09:33komentarze (24)

  Miłośnicy talentu Leona Boliera pewnie już nie mogą się doczekać mocnej imprezy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich czyli Planeta Born To Party, gdzie pojawi się obok m.in. Markusa Schulza

 • Trance Xplosion - informacje organizacyjne

  Trance Xplosion - informacje organizacyjne

  13 lutego 2012, godz. 14:13komentarze (106)

  18.02.2012 MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE – TranceXplosion Już tylko kilka dni, godzin dzieli nas od święta wszystkich fanów muzyki trance. Aby nic nie zaburzyło Wam zabawy tej wspaniałej nocy zapoz

 • W studiu u Seana Tyasa

  W studiu u Seana Tyasa

  16 stycznia 2012, godz. 10:18komentarze (14)

  Specjalnie dla strony Music Radar urodzony w USA, a mieszkający w Szwajcarii trancowy producent i DJ zrobił kilka zdjęć swojego skromnego studia. Gwiazda Trance XPlosion...

 • JOC vs. SvR vs. Tyas

  JOC vs. SvR vs. Tyas

  10 stycznia 2012, godz. 10:10komentarze (7)

  Jak w jednym newsie zawrzeć trzy gwiazdy Trance Xplosion 2012 naraz? Okazuje się, że to nie tylko możliwe, to wręcz oczywista sprawa.

 • Trance Xplosion 2012!

  Trance Xplosion 2012!

  14 grudnia 2011, godz. 22:00komentarze (62)

  Muzyczna uczta, na której skumulują się marzenia i fantazje, czekające na byle pretekst by eksplodować i spętać miłością wszystkich klubowiczów! Pomyślcie dlaczego chcecie być 18 lutego na Trance Xplosi

Artykułów (14)

1 2

Sean Tyas

 • Kraj: Szwajcaria
 • Miasto:
 • Team:
 • WWW: www.seantyasmusic.com/

Pozycja w rankingu

36/ 688Głosuj

Nadchodzące imprezy