Tom Foresterdj

Informacje o artyście

Bardzo aktywny DJ, remixer, kompozytor i producent muzyczny. Jego kariera muzyczna rozpoczęła się w 2002 roku, od tego czasu przebrnął przez wiele muzycznych projektów, styli muzycznych i kolaboracji. Po długim czasie doświadczeń, ze względu na aktualnie wielką hybrydę gatunków, nazywa siebie DJ-em grającym muzykę klubową, starannie dobierając i łącząc ze sobą różne gatunki muzyki elektronicznej wzbogacając je o znane sample i wokale.

Tom Forester jest liderem oraz założycielem znanego na scenie housowej projektu Groovefore, którego utwory rozbrzmiewają w największych klubach na całym świecie. Jego wieloletnie doświadczenie i innowacyjne podejście do produkcji muzyki, pozwoliły bardzo szybko zagościć na stałe w czołówce sceny muzyki house. W każdy weekend robi to co kocha najbardziej – występuje dla ludzi w najlepszych polskich klubach muzycznych.

Jako DJ odwiedził największe polskie miasta, został zaproszony na muzyczne wydarzenia do takich państw jak Niemcy, Czechy, Malta, Estonia, Węgry, Rosja, Litwa. Wystąpił także na największych znaczących polskich festiwalach muzycznych takich jak Sunrise Festival, Sensation White, Global Gathering, I Love New Year, Revolution of Love. W 2017 roku został oficjalnym rezydentem klubu Pacha Poznań. Mocno współpracuje z najlepszymi klubowymi markami w Polsce.

Jako producent muzyczny wyprodukował remixy do takich artystów jak Duke Dumont, Martin Solveig, Kora, Alan Walker, Sigala, C-Bool, Bakermat, Bob Sinclar, Clean Bandit, Kygo, Armand van Helden, ZHU, Moby… Swoje autorskie utwory wydał na większości kontynentów naszego globu, jego produkcje ukazały się w takich wytwórniach muzycznych jak Hed Kandi Records (UK), Hotfingers (Włochy), Pornostar Records (Węgry), InStereo Recordings (USA), EMI Music (Polska), Vicious Recordings (Australia). W 2016 roku założył własną wytwórnie oraz blog muzyczny Houve.

W swojej karierze muzycznej dzielił scenę z takimi gwiazdami i ikonami muzyki elektronicznej jak David Guetta, Carl Cox, Eric Prydz, DJ Licious, Oliver Heldens, Chocolate Puma, Martin Solveig, Dimitri Vegas & Like Mike, Fedde Le Grand, Deadmau5 czy też z kultowymi Blank & Jones czy ATB. Obecnie koncentruje się nad produkcją kolejnych singli i remixów. Co tydzień można posłuchać jego live setów w najlepszych polskich klubach.

Aktualności

  Artykułów ()

  Tom Forester

  • Kraj: Polska
  • Miasto:
  • Team: Pacha Poznań
  • WWW: www.tomforester.com

  Pozycja w rankingu

  149/ 1593Głosuj

  Nadchodzące imprezy

  Imprezy promowane

  UniverCity | Taek & Wu

  UniverCity | Taek & Wu

  PojutrzePacha Poznań
  ENJOY by Tom Forester

  ENJOY by Tom Forester

  23 marcaPacha Poznań
  People From Ibiza | Cris Ruiz

  People From Ibiza | Cris Ruiz

  24 marcaPacha Poznań
  Made in Poland Festival

  Made in Poland Festival

  27 kwietniaAnpol Stare Olesno
  A State of Trance 850 Polska

  A State of Trance 850 Polska

  30 majaHala Widowiskowo-Sportowa Gliwice
  Ultra Europe 2018

  Ultra Europe 2018

  6 lipcaStadion Poljud Split
  Euforia Festival 2018

  Euforia Festival 2018

  7 lipcaPlaża Główna Boszkowo
  Beach Party 2018

  Beach Party 2018

  10 sierpniaPlaża Węgorzewo
  Transmission 2018

  Transmission 2018

  27 październikaO2 Arena Praga

  Imprezy

  DzisiajPojutrzeCzwartek, 22 marcaPiątek, 23 marcaSobota, 24 marcaNiedziela, 1 kwietniaPoniedziałek, 2 kwietnia