'Było cudownie oby więcej takich eventów w Polsce!' to jeden z komentarzy, który znaleźć można na Facebookowym profilu TME Events. 39 UserComments

Dreamstate za nami: Wasze wrażenia na gorąco?

Artykuł dodano: 28 kwietnia 2019, godz. 11:06
Odsłony: 4685x
'Było cudownie oby więcej takich eventów w Polsce!' to jeden z komentarzy, który znaleźć można na Facebookowym profilu TME Events. 

Czy Wy również uważacie podobnie? Jak się bawiliście w Arena Gliwice w ten weekend? Czy pierwsza edycja europejskiego Dreamstate spełniła Wasze wysokie oczekiwania? Czekaliśmy na to wydarzenie bardzo długo i dużo sobie po nim obiecywaliśmy, czy jesteście zadowoleni z tego, co usłyszeliście i zobaczyliśmy? 

Czy jak czytamy w innym komentarzu 'wizualizacje były na najwyższym poziomie', a 'moc nagłośnienia wbijała w glebę'? Który z artystów zagrał najlepiej, które sety zapamiętacie na długo? Dajcie znać, jak oceniacie Dreamstate Europe 2019!
Komentarze
 • Gabrysia Piotrek Pit28 kwietnia 2019, godz. 15:15
  Było prawie idealnie ?? ,ale ...myślę że zabrakło płynnych przejść między zmianami DJ ,za długie przerwy .Po 21 h tak jakby dzwiękowcom coś wymknęło się z pod kontroli i robił się chwilami jeden łomot .Impreza mega ,chcemy więcej,dużo więcej ,bądźcie wszędzie ??????
 • Kamil Kolanowski28 kwietnia 2019, godz. 14:19
  Szkoda, ze pol imprezy z przesterem ??
 • Paweł Półtorak28 kwietnia 2019, godz. 14:43
  Zgadzam się. Ostatnio na dużej imprezie w PL byłem chyba z 6, 7 lat temu i zaskoczyła mnie organizacja lub to była funkcjonalność tej chali. Zero kolejek, zero tłoku. Niby wszystko super ale zastanawiam się czy to trochę nie zabija klimatu który tworzy np Hala Stulecia lub poznańska Arena.
 • Jakub Francés28 kwietnia 2019, godz. 15:07
  Jeśli chodzi o muzykę to faktycznie poziom mistrzowski! Tylko niepotrzebne wokalistki... Które nie zaprezentowaly wysokiego poziomu
 • Sebastian Cepiński28 kwietnia 2019, godz. 15:41
  Putin na prezydenta !?!
 • eter29 kwietnia 2019, godz. 11:08
  Impreza pierwsza klasa.
  Wódeczka,whisky i normalny browar.
  Muzyka na wysokim poziomie.
 • waldi36929 kwietnia 2019, godz. 12:04
  Jak na Poland baaaardzo dobra impreza pod kazdym wzgledem....
 • Kamil Michalski28 kwietnia 2019, godz. 11:20
  Jak tak czytam komentarze, typu vini vici sztos Ferry na dobranoc to śmiech na sali ?? Ferry pokazuje prawdziwy, czysty trance i gdyby m. im nie Jego twórczość nie było by Waszego Vini Vici ?? smutne lecz prawdziwe
 • Sebastian Szornal28 kwietnia 2019, godz. 14:28
  Ogień! Ogień! Ogień! Najlepszy event trance'owy halowy jaki był u nas w kraju.
 • Kamil Mokwiński28 kwietnia 2019, godz. 22:03
  Byłem przeżyłem doświadczyłem Klimat kosmos dla takich imprez się żyje ??pozdro dla.ludzi którzy do konca zapierdalali
 • Hazik Jachymski28 kwietnia 2019, godz. 19:22
  Brakowało oświetlenia sufitu.Gliwicka hala jest wysoka ma dużo możliwości.Tak jak w Utrechcie na Asocie lewitujący sufit robi robotę.No i te toj-toje normalnie pachniało wiochą.Co do muzy to Ottaviani mistrz.Vini Vici do poskakania lecz nic nowego nie zagrał.Powoli gonimy zachód z takimi imprezami.Podobało mi sie??
 • Michał Zygowski29 kwietnia 2019, godz. 10:58
  Moc energia zajebista muzyka <3 Na 100% będzie powtórka tak wspaniałego eventu ??
 • Mariusz Michalski28 kwietnia 2019, godz. 10:13
  Mnie zastanawia jedno kiedy ludzie nauczą się korzystać z tej hali :D Z poziomu dancefloor bar, ławki, jedzenie itd wszystko jest prawie nigdy nie widziałem tam kolejek. Pójdziesz na piętro Hur Dur wszystko się rzuca do barów tych najbliższych zamiast przejść kawałek dalej gdzie tej kolejki nie ma. To samo toalety :D
 • Emil Jarosiewicz28 kwietnia 2019, godz. 13:30
  Jak dla mnie Maestro Ottaviani zwyciężył imprezę, również Paul Oakenfold na którego czekałem mnie nie zawiódł. Super zagrali także Aly&Fila, Markus Schulz, Menno de Jong i Ucast(choć odbiór jego seta popsuło mi ciche nagłośnienie). Scena może nie była jakaś kiepska, ale również wielkiego szału nie robiła. Organizacyjnie: mogli co niektóre stoiska oznaczyć na mapie, ale co do kolejek to jak ktoś wcześniej wspomniał ludzie ustawiali się do jednego punktu gastronomicznego i toalet zamiast przejść korytarzem kawałeczek dalej, gdzie generalnie były pustki. W alkoholowej strefie przydałby się jakiś wybór rozcieńczacza drinków, bo nie uśmiecha mi się zbytnio łączyć alkohol z red bullem. Generalnie impreza na plus, nogi jeszcze bolą a to świadczy o jakości tej trance'owej uczty ??
 • Agata Kubiszewska28 kwietnia 2019, godz. 12:50
  Najlepsze sety zagrał jak dla mnie Giuseppe Ottaviani , GOURYELLA i Vini Vici , jeszcze się po nich nie pozbierałam ???? usłyszeć „anahera” na żywo.. i te obrazy w tle - coś niesamowitego . Scena jak i lasery rewelacja ???? Pozytywnie zaskoczona strefa gastronomiczna - nie rozumiem tylko tego odkręcania korków ??
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (39)