Pierwsza po długich 8 latach przerwy Biała Sensacja w Polsce już w październiku, znamy kolejnych artystów, których będziecie mieli okazję posłuchać w Gliwicach! 1 UserComments

Druga scena na Sensation! Kto zagra na VIP STAGE?

Artykuł dodano: 11 lipca 2018, godz. 20:01
Odsłony: 3106x

Pierwsza po długich 8 latach przerwy Biała Sensacja w Polsce już w październiku, znamy kolejnych artystów, których będziecie mieli okazję posłuchać w Gliwicach!


Oczywiście pod warunkiem, że zaopatrzycie się w specjalną wlotkę na imprezę, dzięki której dostaniecie się do strefy VIP. To właśnie tam za konsoletą produkować się będą między innymi Neevald, Pequeno, Flor czy Adam De Great.[PL] Sensation Poland 2018 samą rangą jest wydarzeniem niezwykłym, gdzie doskonały line-up splata się z legendarną marką z wielkim, niesamowitym show! <3 Postanowiliśmy jednak podwyższyć poprzeczkę do maximum i w związku z tym ogłaszamy drugą scenę,  tzw. VIP STAGE, która będzie dostępna dla posiadaczy biletów GOLDEN, DELUXE oraz SKYBOX.

Przypominamy, że wszelkiego rodzaju bilety dostępne są na stronie sensation.wlotki.pl!


[ENG] Sensation Poland 2018 itself is an extraordinary event, where the perfect line-up intertwines with the legendary brand with a great, amazing show! <3 However we have decided to raise the bar to the maximum and we announce the second stage - VIP STAGE, which will be available to GOLDEN, DELUXE and SKYBOX ticket holders.

We would like to remind you that all types of tickets are available at sensation.wlotki.pl.Komentarze
  • EviL_FERBER29 sierpnia 2018, godz. 15:33
    Sprzedam 2 bilety na Sensation za 450 zł. Możliwy odbiór w Opolu.
    tel.: 796 494 482
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)