Popularny zespół z Londynu powraca do projektu "Acoustic". Nowy album oraz seria niepowtarzalnych koncertów, zagranych w najbardziej prestiżowych miejscach na świecie. Przedstawiamy "Acoustic II". 3 UserComments

Drugi akustyczny album od Above & Beyond

Artykuł dodano: 31 maja 2016, godz. 18:18
Odsłony: 3215x
Dwa lata po premierze pierwszej części, popularny zespół z Londynu powraca do projektu "Acoustic". Nowy album oraz seria niepowtarzalnych koncertów, zagranych na żywo w najbardziej prestiżowych miejscach na świecie. Przedstawiamy "Acoustic II".


Brytyjskie trio Above & Beyond, to prawdziwy fenomen na scenie klubowej. Ci nominowani do nagrody Grammy producenci, DJ’e i założyciele wydawnictwa Anjunabeats, cieszą się ogromną popularnością niemal na wszystkich kontynentach. Dowodem na to, są wyprzedane imprezy z ich udziałem, które odbywają się w tak słynnych miejscach jak Sydney Opera House, London's Royal Albert Hall, Madison Square Garden czy Hollywood Bowl.

W 2013 roku, zaskoczyli fanów serią koncertów, prezentując na nich największe przeboje grupy, w klimatycznych aranżacjach akustycznych. Powstał także specjalny album, który okazał się sprzedażowym bestsellerem. Po sukcesie tego projektu, tylko kwestią czasu była jego kontynuacja.

I oto jest! Wydawnictwo pt. „Acoustic II”, to 13 niezwykłych kompozycji, dotąd znanych wyłącznie z klubów i festiwali. Ale tym razem, usłyszycie je na nowo, zagrane na żywych instrumentach, w wersjach przy których zrelaksujecie się i wyczyścicie swoje głowy od codziennych problemów. A zadbają o to wielkie hity, wśród których m.in. „No One On Earth”, „Sticky Fingers”, „Hello” oraz „Blue Sky Action”.Tracklista:
01. Hello
02. We’re All We Need
03. On My Way To Heaven
04. Save Me
05. All Over The World
06. No One On Earth
07. Black Room Boy
08. Peace Of Mind
09. Sticky Fingers
10. Alchemy
11. Counting Down The Days / Liquid Love
12. Blue Sky Action
13. Another Chance

Premiera w Polsce:
27.05.2016 (ProLogic Music), JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

Więcej informacji na www.prologicmusic.pl oraz na www.facebook.com/prologicmusicpl

Above & Beyond Acoustic II Album Announcement

Komentarze
  • Ariel Karolewski31 maja 2016, godz. 16:35
    nie powiem, pierwszy album zrobił wrażenie, z chęcią zapoznam się z tym albumem
  • Michał Zjawiński31 maja 2016, godz. 17:44
    Oby Justine Suissa zaśpiewała ;)
  • Ewelina M. Jata31 maja 2016, godz. 18:25
    Taaaak!
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)