Remiksowali Paul Kalkbrennera, Monobotica, Superflu oraz Martina Solveiga. Są bardzo mocno wspierani przez największych w branży klubowej takich, jak: Carl Cox czy Annie Mac. To tylko pokazuje, jak... 0 UserComments

Duet z Berlina obok Faithless na PURE Festival!

Artykuł dodano: 12 września 2017, godz. 09:09
Odsłony: 3465x

Remiksowali Paul Kalkbrennera, Monobotica, Superflu oraz Martina Solveiga. Są bardzo mocno wspierani przez największych w branży klubowej takich, jak: Carl Cox czy Annie Mac. To tylko pokazuje, jak odbierana jest ich autentyczność i oryginalność. Przez lata zyskali ogromny szacunek na scenie klubowej.  

To już pewne! 9 grudnia w hali EXPO XXI usłyszycie niesamowity duet prosto z Berlina. Drugą zagraniczną odsłoną PURE Festival są królowie tech-housowej ekstazy: FORMAT:B! Na warszawskim festiwalu pojawi się w sumie 5 zagranicznych artystów oraz 3 polskich. Już niedługo dowiecie się, kto jeszcze wystąpi podczas pierwszej edycji imprezy!  

Jak opisują berlińczyków organizatorzy: 'Franziskus Sell i Jakob Hildenbrand rządzą na światowych parkietach od ponad dziesięciu lat. Ten charyzmatyczny duet znany z kształtowania autentycznej i bardzo wytwornej estetyki osiągnął niebywały sukces w elektronicznej muzyce tanecznej. Przez cały czas istnienia zespołu przechodzili przez różne etapy przy czym zawsze pozostawiali mocny ślad surfując po fali dźwięków z pogranicza techno/house. Występy Format:B to istna poezja z charakterystyczną i niepodrabialną dla ich stylu pompą. 

Panowie mają niesłychaną zdolność do tworzenia wielkich produkcji. Pośród nich „Vivian Wheeler” dla Still Vor Talent, albumy “Steam Circuit” dla Highgrade Records oraz “Restless”. Od 2009 roku prowadzą własną wytwórnie FORMATIK Records, w której wydają m.in. Pleasurekraft i Sebastiena Legera. Na tym uznanym i szanowanym wśród artystów labelu Format:B wypuścili w 2016 roku kawałek „Chunky”, który stał się światowym hitem. Nie było na świecie rozgłośni radiowej czy stacji telewizyjnej, która nie grałaby tego numeru!'.     


BILETY NA PURE FESTIVAL:


http://wlotki.pl/bilety/impreza/236766/pure-festival.htm?ref=ftbimpFormat:B - Chunky (Official Video)

Format B - Cosa Nostra Funk (Original Mix)

Format:B @ Far Away Festival 2016 - Lima, PerúKomentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)
Popularne zdjęcia z imprez
92zdjęćZdjęcia z imprezy 10032018 Sobota10032018 SobotaAntidotum64zdjęćZdjęcia z imprezy 2402201824022018Antidotum