Oficjalnie zazdrościmy z całej siły tym wszystkim szczęśliwcom, którzy odwiedzili w tym roku Boom w Belgii i przynajmniej przez jeden weekend (albo choć jeden dzień!) widzieli na własne oczy... 3 UserComments

Dwa weekendy Tomorrowland 2019 za nami: Kto wypadł najlepiej?

Artykuł dodano: 29 lipca 2019, godz. 08:52
Odsłony: 1950x
Oficjalnie zazdrościmy z całej siły tym wszystkim szczęśliwcom, którzy odwiedzili w tym roku Boom w Belgii i przynajmniej przez jeden weekend (albo choć jeden dzień!) widzieli na własne oczy to wszystko, co się tam na piętnastolecie działo. 

Najbardziej pożądany festiwal świata znów zachwycał przez dwa długie weekendy i znów zaprezentował nam doskonale przygotowany live stream z fragmentami występów z bardzo wielu scen Tomorrowland 2019. Pewnie wielu z Was poświęciło na obserwowanie tego zjawiska wiele godzin - podzielicie się swoimi wrażeniami? 

Napiszcie nam, którzy DJ-e zrobili najlepsze show, którzy grali najlepszą muzę, kto był największym odkryciem a kto największym rozczarowaniem tegorocznego festiwalu? Którzy artyści zasłużyli na to, by zwrócić na nich uwagę w najbliższej przyszłości, których organizatorzy imprez powinni koniecznie zaprosić do Polski? 

Komentarze
  • pumex8630 lipca 2019, godz. 02:06
    zdecydowanie nr 1 eric prydz z premierą swojego holosphere na magicznej w tym roku freedom stage! świetni także jak zawsze adriatique, guy j, carl cox podczas daybreak session (oh yes, oh yes!!!), tiga, ferry corsten
  • MaciejInox4 sierpnia 2019, godz. 20:18
    Wolałbym się dowiedzieć jakie nuty królowały na parkietach, a także jakie nowe utwory zagrane przez poszczególnych dji będziecie słuchać przez najbliższe miesiące ?
  • PapU5 sierpnia 2019, godz. 10:44
    01 Jebnij Bassem Synu Mix by Patryk Salwa
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)