Uwaga przedstawicielki płci pięknej! Dziś składając Wam życzenia pisaliśmy o tym, że prawdziwy mężczyzna skorzysta z okazji i zbliżającego się weekendu i zorganizuje świętowanie Dnia Kobiet trwające.. 0 UserComments

Dzień Kobiet w Ultra Party Camp trwa do niedzieli! (RABATY)

Artykuł dodano: 8 marca 2018, godz. 16:24
Odsłony: 1056x

Uwaga przedstawicielki płci pięknej! Dziś składając Wam życzenia pisaliśmy o tym, że prawdziwy mężczyzna skorzysta z okazji i zbliżającego się weekendu i zorganizuje świętowanie Dnia Kobiet trwające całe cztery dni. 

Dokładnie tak długo przewidziała świętowanie Waszego dnia drużyna Party Camp, która wśród wielu kuszących propozycji wyjazdów ma dla Was opcję wakacji życia w Chorwacji, połączonych z wizytą na Ultra Europe!To jedyna taka możliwość w Europie, by uczestniczyć w potężnym evencie organizowanym pod szyldem amerykańskiego Ultra Music Festivalu! A poza tym, jak pewnie zresztą dobrze już wiecie - wyjazd z Ultra Party Camp to wycieczka, przy okazji której możemy mówić o gwarancji 100% satysfakcji.Wystarczy zapytać kogokolwiek, kto brał udział w którejś z poprzednich edycji. 

Ale wróćmy do Dnia Kobiet - od dziś do niedzieli na hasło ‚KOCHAMYWAS’, każda kobieta otrzyma rabat w wysokości 80 zł. Który z facetów wyda dziś więcej? ;) 

Serdecznie zapraszamy, warto w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin podjąć tę ważną decyzję dotyczącą tegorocznych wakacji - na pewno nie będziecie jej żałować, a przy okazji 80 zł będziecie mogli zachować w Waszej kieszeni! 


WLOTKI NA ULTRA EUROPE:


http://wlotki.pl/bilety/impreza/253400/ultra-europe-2018.htm?ref=ftbimp


WIĘCEJ NA TEMAT ULTRA PARTY CAMP:


http://www.ultrapartycamp.plDlaczego tegoroczna edycja Ultra Party Camp będzie wyjątkowa? 

Odpalcie poniższy film:


Ultra Music Festival 2018 z Ekipą Ultra Party Camp!

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)