Impreza Dzień Kobiet Z Dj Czarną odbędzie się 8 marca 2014 (Sobota), w klubie Atelier Sopot. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Dzień Kobiet Z Dj Czarną

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Dzień Kobiet Z Dj Czarną

8 marca 2014, Atelier Sopot, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
8 MARCA 2014 – 21.00 – DJ CZARNA

DZIEŃ KOBIET W KLUBIE ATELIER

Specjalnie z tej okazji zagra dla was nie kto inny jak kobieta :)
DJ CZARNA

Czarna zabierze Was w niezapomnianą podróż muzyczną. R&B, disco i funk, złote przeboje lat 80 i 90 to cały przepis na dobrą imprezę - świeżą, energiczną i wypełnioną różnego rodzaju brzmieniem klubowym.

Pojawiła się w Atelier 10 lat temu, czyli od pierwszych dni klubu. Na początku jako gość, zafascynowana aurą tego miejsca, ludzi jak i muzyki, stała się jednym z naszych przyjaciół. Przyglądając się zmaganiom dj'ów, w szczególności Sympatique’a, który zaraził ją miłością do brzmień muzyki skandynawskiej czy też indie oraz eS'a, który pokazał jak się dobrze bawić przy nu disco i electro(!), małym kroczkami przygotowywała się do pierwszej „swojej” imprezy – 3 lata temu. Od tamtego czasu staje regularnie za sterami! Na jej imprezach można usłyszeć takich artystów jak: The Knife, Kings of Convenience, Lana Del Ray czy The XX. Nie zabraknie również klasycznych numerów, na których wychowało ją Atelier: Black Box, Aretha Franklin, Pointer Sisters.
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Mamuszki 2, Sopot
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Pora Kończyć Ten Styczeń Z Duetem Djskim Czarna  SeebEn UpPora Kończyć Ten Styczeń Z Duetem Djskim Czarna SeebEn UpSobota, 29 marca 2014Piątek Z Dj SengąPiątek Z Dj SengąPiątek, 28 marca 2014Grecka Sobota Z Dj SpideremGrecka Sobota Z Dj SpideremSobota, 22 marca 2014Klubowy Piątek Z  Dj SympatiqueKlubowy Piątek Z Dj SympatiquePiątek, 21 marca 2014Sobota Z Dj LoneSobota Z Dj LoneSobota, 15 marca 2014
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa