Ponad 150 osób jechało w tym roku razem z Travel Fest z Polski do Rumunii, by sprawdzić na własne oczy i uszy, jak wygląda najmodniejszy z młodych festiwali świata. 1 UserComments

EDMates i ich VLOG z Untold Festival 2019!

Artykuł dodano: 12 sierpnia 2019, godz. 18:48
Odsłony: 1141x
Ponad 150 osób jechało w tym roku razem z Travel Fest z Polski do Rumunii, by sprawdzić na własne oczy i uszy, jak wygląda najmodniejszy z młodych festiwali świata. 

Młodych, bo była to dopiero 5. edycja Untold. Najmodniejszych, bo to już kolejny rok, kiedy o rumuńskiej imprezie pisze się i mówi w samych superlatywach i coraz większa liczba ludzi z całego świata chce porównać opowieści z rzeczywistością.  Jeśli chodzi o pierwszy wyjazd z Polski firmowany przez Travel Fest, słyszymy same zachwyty. Byliście w Rumunii razem z nimi?

Wśród naszych imprezowiczów znalazła się także ekipa znana jako EDMates, która przygotowała ciekawego vloga ze wspomnieniami z wyjazdu:

"W tym roku razem z Travel Fest wyruszyliśmy do Rumunii na Festival UNTOLD! Cztery dni imprezy w Kluż-Napoka były zdecydowanie jednymi z naszych najlepszych festiwalowych doznań. Dziesięć scen, ogromny teren, wyjątkowi artyści i niepowtarzalny klimat sprawiły, że z pewnością wrócimy tam za rok!

Wielkie podziękowania dla Travel Fest za zorganizowanie tego niesamowitego wyjazdu!
https://travelfest.pl
https://facebook.com/travelfestpoland/". 

Sprawdźcie poniższego linka:

https://youtu.be/4JiusqoYMRM


Komentarze
  • EDMates12 sierpnia 2019, godz. 18:23
    Totalnie warto! Dzięki za udostępnienie <3
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)