W zeszłym roku w wakacje zaliczył fantastyczny występ podczas Euforia Festival, choć nie jest zbyt częstym gościem polskich klubów czy festiwali. 1 UserComments

EDX: Wielka gwiazda muzyki house w klubie Fame w Katowicach już DZIŚ!

Artykuł dodano: 19 maja 2018, godz. 14:25
Odsłony: 3581x
W zeszłym roku w wakacje zaliczył fantastyczny występ podczas Euforia Festival, choć nie jest zbyt częstym gościem polskich klubów czy festiwali. 

Trudno się temu dziwić, skoro pochodzący z Włoch Szwajcar Maurizio Colella znany jako EDX to od wielu lat najwyższa światowa półka jeśli chodzi o muzykę house. Niemal wszystkie jego produkcje i remiksy lądują w czołówkach list sprzedaży house'owych empetrójek, a następnie do setów czołowych DJ-ów z całego świata. Jego house często opisywany jest jako 'Ibizowy' albo 'Balearyczny', bo jego dźwięki za każdym razem automatycznie powodują szeroki uśmiech na twarzy, a także niepdpartą potrzebę tańczenia. 


Zupełnie jak na Białej Wyspie, z którą to kojarzy się podejście do muzyki EDX-a. Ma na koncie wydania w takich wytwórniach, jak: Toolroom czy Spinnin', wielokrotne TOP 3 na Beatporcie, a nawet w podsumowaniach roku, obok Deadmau5a i Erica Prydza. Przede wszystkim jednak EDX to wulkan pozytywnej energii, który tak samo, jak w swoich utworach, radością życia zaraża podczas swoich występów. Tak właśnie będzie w klubie Fame w Katowicach, który już teraz zapowiada, że będzie to 'wydarzenie roku!'. 
19 maja EDX pojawi się na Śląsku, żeby rozgrzać do czerwoności parkiet klubu Fame, który 'łączy w sobie styl, świetny klimat i najnowsze trendy'. Jak czytamy w oficjalnej zapowiedzi to 'miejsce, w którym spotkasz przyjaciół oraz ludzi biznesu, mody, stylistów, branży beauty & fashion oraz trendsetterów'. 

Bilety w przedprzedaży kosztują 25 PLN i można je kupić w tym miejscu:
 http://bilety.fameclub.pl/
W dniu imprezy kosztować będą 10 PLN więcej. 

Zapraszamy! 

Sam Feldt - Show Me Love (EDX's Indian Summer Remix) [Official Video]
EDX - Feel The Rush
EDX - We Can't Give Up (Official Music Video)
EDX - Jaded
EDX - Missing (ft. Mingue) [Official Music Video]
Komentarze
  • Adrian Soja7 maja 2018, godz. 14:25
    Też się przejadę 8)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)