10. edycja kultowego festiwalu odbywającego się w kultowym miejscu już 14 sierpnia tego roku, od dziś znamy oficjalny hymn imprezy! 3 UserComments

ELECTROCITY 2017 prezentuje oficjalny hymn! Jak oceniacie?

Artykuł dodano: 14 lipca 2017, godz. 19:00
Odsłony: 3776x

10. edycja kultowego festiwalu odbywającego się w kultowym miejscu już 14 sierpnia tego roku, od dziś znamy oficjalny hymn imprezy!

To będzie wyjątkowa edycja Electrocity, agencja Soundtrade utrzymuje przecież, że na terenie Klasztoru Cystersów spotkamy się w imprezowych celach po raz ostatni. Wciąż trudno nam w to uwierzyć i na pewno jeśli rzeczywiście tak się stanie, będzie nam tej fenomenalnej miejscówki bardzo brakować.

Na scenie głównej festiwalu obok belgijskich geniuszy znanych z super show na scenie głównej Tomorrowland, czyli 2Many DJs, czy niemieckiego twórcy wielu housowych klasyków Toma Novy’ego pojawi się m.in. projekt Electrocity Nation, który odpowiedzialny jest za tegoroczny oficjalny hymn ‚Electrocity: The Last Chapter’. 

Posłuchajcie i dajcie znać, jak Wam się podoba ta nuta? 


Electrocity Nation - The Last Chapter (Original Mix)

Komentarze
  • greit14 lipca 2017, godz. 20:28
    motyw melodii przyjemny, ale trochę nie dopracowana całość, brakuje przełamania i smaczków. mam wrażenie, że robione na szybko :)
  • Uwe Zock14 lipca 2017, godz. 17:59
    Nadine Anja ??
  • Damian Gostkiewicz14 lipca 2017, godz. 18:11
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)