Jak co roku tak i tym razem, zdajemy sobie sprawę, źe jedną z najistotniejszych spraw jest oczywiście dojazd. Z myślą o wszystkich niezmotoryzowanych fanach Electrocity nasz wieloletni partner, firma Fandrive, przygotowa 17 UserComments

Electrocity 6 - transport!

Artykuł dodano: 30 lipca 2011, godz. 22:18
Odsłony: 9158x

Jak co roku tak i tym razem, zdajemy sobie sprawę, źe jedną z najistotniejszych spraw jest oczywiście dojazd. Z myślą o wszystkich niezmotoryzowanych fanach Electrocity nasz wieloletni partner, firma Fandrive, przygotował specjalne imprezowe Electro-Busy. Przewoźnik bezpiecznie dowiezie imprezowiczów pod samą bramę klasztoru a po imprezie zabierze spod niej w drogę powrotną. Oto jego propozycja:

Gdańsk:
Opłata jednorazowa: 99 PLN /os *

Szczecin:
Opłata jednorazowa: 75 PLN /os *

Warszawa:
Opłata jednorazowa: 79 PLN /os *

Poznań:
Opłata jednorazowa: 59 PLN /os *

Kraków:
Opłata jednorazowa: 69 PLN /os *

Zielona Góra:
Opłata jednorazowa: 49 PLN /os *

*Szczegóły oraz zamówienia pod linkiem http://www.fandrive.pl/index.php?p=14

Przeanalizowaliśmy wszystkie możliwe środki transportu i naszym zdaniem najwygodniejszym jest podróż pociągiem z Wrocławia do Malczyc (kursują średnio co godzinę). Jazda trwa około 50 minut, a odległość z Malczyc do Lubiąża (6km) pokonacie podstawionymi przez nas darmowymi autokarami. Podsumowując: w niewiele ponad godzinę jesteśmy w stanie dojechać z centrum Wrocławia do Klasztoru Cystersów.

Wiedząc ile osób wsiądzie we Wrocławiu podstawimy optymalną ilość autobusów w Malczycach. Identycznie wygląda sytuacja powrotu. Pod koniec imprezy będą czekały autobusy, które odwiozą chętnych na PKP Malczyce.

Słuchając Waszych uwag postanowiliśmy, że podstawimy również autobusy pod PKP Wołów. Transport ten będzie kursować do i z Lubiąża w godzinach pokrywających się z przyjazdami pociągów wiozących klubowiczów (nie mniej jednak niż 1 przejazd na godzinę).

Dla tych, którzy wybiorą się samochodami wspólnie z władzami lokalnymi przygotowaliśmy parkingi. Ruch będzie nadzorować firma specjalnie do tego celu przeszkolona.

Do zobaczenia w Lubiążu za niespełna 3 tygodnie!

BILETY: http://www.wlotki.pl/bilety/impreza/6000/electrocity-6.htm

Komentarze
  • FANDRIVE Polska9 sierpnia 2011, godz. 14:21
    Jeśli ktoś z Państwa ma pytania lub chce się dowiedzieć o stan swojej rezerwacji zapraszamy do naszego Biura Obslugi ul. Kusocińskiego 5 96-500 Sochaczew Godziny otwarcia: Wtorek: 11.00 - 16.00 Środa: 11.00 - 16.00 Czwartek: 11.00 - 16.00 Piątek: 10.00 - 15.00 tel/fax. +48 (0-46) 862 14 64 kom. +48 604 503 743 mail: info@fandrive.pl Piątek (po15.00), Sobota, Niedziela, Poniedziałek ta część tygodnia to najczęściej praca poza siedzibą (obsługa eventów, imprez okolicznościowych itp.), dlatego kontakt z nami może być utrudniony.
  • Onlymatias4 sierpnia 2013, godz. 17:13
    Hej ;-)

    Bardzo chciałbym jechać na electrocity ale wśród moich znajomych ciężko znaleźć osoby gustujące w tych klimatach. Jestem na tyle zdesperowany aby jechać nawet samemu w związku z czym proponuje, że będę miał 4 miejsca w samochodzie. Są chętni z okolic Krakowa ;-) ?
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (17)