Ujawnienie pełnego line-upu ósmej edycji Electrocity zbliża się do nas zdecydowanymi krokami i w trakcie oczekiwania na ten moment postanowiliśmy „pokazać Wam z bliska” wybranych, potwierdzonych już a 4 UserComments

Electrocity Q&A + video: Sied van Riel

Artykuł dodano: 5 czerwca 2013, godz. 13:36
Odsłony: 9356x
Ujawnienie pełnego line-upu ósmej edycji Electrocity zbliża się do nas zdecydowanymi krokami i w trakcie oczekiwania na ten moment postanowiliśmy „pokazać Wam z bliska” wybranych, potwierdzonych już artystów. W serii „Electrocity Q&A” dowiecie się m.in. jak spędzają wolny czas, czy potrafią gotować lub jakie mają uzależnienia – czyli typowo „niemuzyczne” podejście do tematu.

Część pierwsza: Sied van RielPo cichym pierwszym kwartale bieżącego roku w przeciągu niespełna jednego miesiąca ukazały się dwie produkcje sygnowane szyldem Sied van Riel. Pierwsza to jego „Past Present Future” wydane w Captivating Sounds/Armada, a druga to kolaboracja z Johnem O'Callaghanem (którego także zobaczymy w tym roku podczas Electrocity) „Adagio For Wings”, która wyszła na świat w labelu Johna – Subculture. W „poczekalni” czeka także remix dla Alexa M.O.R.P.H.a, który światło dzienne ujrzy niebawem.

 

1. Czy posiadasz jakieś "uzależnienia" lub pożeracze czasu (słodycze, gry video, Facebook, etc)?

Youtube i Twitter. Uwielbiam przeszukiwać Youtube w poszukiwaniu klipów z występami moich ulubionych stand-upowców i komików. No i ten Twitter... To chyba mówi samo za siebie, haha!

2. Jakie dania najchętniej przygotowujesz gdy jesteś w domu i oczywiście masz na to trochę czasu?
Tak się składa, że posiadam stopnie kulinarne, więc codziennie coś przyrządzam gdy jestem w domu. Najchętniej przygotowuję kuchnię azjatycką i holenderską.
Moje naleśniki cieszą się także niezachwianą reputacją wśród moich znajomych i przyjaciół.

3. Jeśli mógłbyś przez jeden dzień posiadać jakąś super moc, to co by to było i dlaczego?
Niewidzialność. Poszedłbym na turniej snookera i za każdym razem, gdy któryś z graczy zamierzałby uderzyć kijem w białą bilę, ja w ostatnim momencie bym ją przesuwał o kilka centymetrów. Dodatkowo upewniłbym się, że wszystko jest transmitowane w TV.
Później poszedłbym do centrum miasta i pukał w ramię ludzi na chodnikach. Wyobraźcie sobie ten chaos! Albo poszedłbym do restauracji i wyjadał ludziom jedzenie z talerza.
Odwiedziłbym także Playboy Mansion, ale tylko po to aby zobaczyć jak wygląda basen. Riely!

4. Jak wygląda Twój czas pomiędzy bookingami? Masz jakieś swoje pasje / hobby jak sklejanie modeli, zabawa ze zwierzętami, wyciskanie na siłowni, łapanie motyli, etc?
Nie mam aż tak dużo wolnego czasu, ale mam dwa psy i wychodzę z nimi na spacer codziennie do parku obok mojego domu. next to my house. Lubię także oglądać filmy i Comedy Central, ale najczęściej ma to miejsce w okolicach godziny 1:00 nad ranem gdy wychodzę ze studia. Wstaję codziennie około 8:00, więc czasami po zakończonej pracy w studio kładę się po prostu spać.

5. Jeśli ktoś dziś pstryknąłby palcami i od dnia jutrzejszego nie byłoby imprez, i muzyki bez możliwości ponownego jej tworzenia, to czym byś się wtedy zajął?
Jedyna alternatywa to środki antydepresyjne, ponieważ bez muzyki życie byłoby według mnie bardzo przygnębiające.

BILETY
III pula biletów dostępna jest w cenie 107 zł za pośrednictwem FTB.pl. Dodatkowo przypominamy, że cały czas można nabywać bilety Royal VIP.

Więcej informacji także na facebook.com/electrocityofficial. Do zobaczenia w Lubiążu!

Electrocity 8: Sied van Riel [video invitation]

Komentarze
 • UcieX5 czerwca 2013, godz. 21:39
  Ja bym pukał co innego xD
 • Pixik075 czerwca 2013, godz. 21:42
  Ciekawe czy pendulum w nowej formie zawita na ec. o byłby magnes na ludzi w tym mnie i moich znajomych.
 • UcieX5 czerwca 2013, godz. 22:04
  @ Pixik07
  Hmm... jeśli dobrze rozumiem Twój tok myślenia, to nowa forma nie jest projektem Pendulum, a Knife Party.
  Pendulum to DnB Knife Party to Big Roomy ;)
 • Pixik077 czerwca 2013, godz. 10:04
  Ja to wszystko wiem. Pendulum już nie istnieje a KP to taka mieszanina big roomu z dubstepem. Chodzi mi o to, że organizatorzy mają z nimi kontakt i chyba kp zawitało by w Polsce po raz pierwszy. Jak dla mnie to w żaden sposób nie kłóci się z formą electrocity. Pamiętam taki jeden rok, w którym w lu był Laidback Luke,Crookersi i paru innych serwujących sztosy artystów.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)
Popularne newsy
564koment.Przeżyjmy to jeszcze raz! ASOT 450: zdjęcia z przygotowańPrzeżyjmy to jeszcze raz! ASOT 450: zdjęcia z przygotowań7 kwietnia, godz. 14:44