Impreza Electronique Boutique Deep Impact odbędzie się 23 października 2009 (Piątek), w klubie Versalka Sopot. Start imprezy: godz. 00:00. .
0 Electronique Boutique Deep Impact

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Electronique Boutique Deep Impact

23 października 2009, Versalka Sopot, start: 00:00

Zagrają na imprezie:
MILTON JACKSON (Freerange, Urbantorque – Uk) To jego nazwisko wymieniane jest dziś najczęściej, gdy przychodzi wskazać najgorętszych aktualnie twórców brytyjskiej sceny house. Wszystko za sprawą serii produkcji, jakie Milton Jackson publikuje ostatnio nakładem cenionych na klubowej scenie wytwórni Freerange, Urbantorque, Slip’n’Slide czy Tronicsole. Numery takie jak „1998”, „Goa”, „Adventures In Stereo” czy najnowszy „Cycles” od miesięcy nie znikają z playlist największych dj-skiego światka, a w kolejce już czekają jego kolejne znakomite kawałki, w tym świeże owoce współpracy z Shur-I-Kanem i Neilem Quigleyem. Ale choć młody wiekiem, na tanecznym rynku Milton Jackson, a tak naprawdę Barry Christie, bynajmniej nie jest debiutantem. Ten pochodzący z Glasgow producent swój pierwszy materiał wydał już w 2000 roku, by niewiele ponad dwa lata później jako Bionic Boy podpisać się pod regularnym autorskim albumem, przez brytyjską prasę okrzykniętym „jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy, jakie wydarzyły się w historii muzyki house na Wyspach”. Równolegle powołał do życia projekt The Pretty Boys, za studyjnego partnera mając debiutującego wówczas Myles McInnesa, dziś znanego jako Mylo. Dziś Szkot ma na swoim koncie ponad trzydzieści autorskich wydawnictw, także pokaźną kolekcję remiksów – ostatnio dla Palmskin Productions i Andy’ego Cato z duetu Groove Armada. Coraz większego rozpędu nabiera również jego dj-ska kariera – tylko w ostatnim roku Milton Jackson odwiedził z występami Hiszpanię, Irlandię, Niemcy, Austrię, Słowację, Estonię i Francję.

http://www.myspace.com/miltonjackson06
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Bohaterów Monte Cassino 63, Sopot
Aktualna pozycja klubu: 1/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Electronique Boutique Old Good GigoloElectronique Boutique Old Good GigoloPiątek, 30 października 2009Electronique Boutique Fingerlickin NightElectronique Boutique Fingerlickin NightPiątek, 16 października 2009Electronique Boutique Minimal BaquetteElectronique Boutique Minimal BaquettePiątek, 9 października 2009
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa