Impreza Electronique Boutique Old Good Gigolo odbędzie się 30 października 2009 (Piątek), w klubie Versalka Sopot. Start imprezy: godz. 00:00. .
0 Electronique Boutique Old Good Gigolo

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Electronique Boutique Old Good Gigolo

30 października 2009, Versalka Sopot, start: 00:00

Zagrają na imprezie:
Ikona elektronicznej muzyki z północnej Francji, Terence Fixmer jest jednym z najbardziej utytułowanych bohaterów sceny techno, na której sukcesywnie działa od ponad 10 lat.
Szanowany przez innych twórców i dobrze przyjmowany przez publiczność za swoje bardzo radykalne oraz prawdziwe podziemne brzmienie electro, które swobodnie i w najlepszym stylu prezentuje zarówno na imprezach klubowych jak i na największych festiwalach muzyki elektronicznej.
Terence to postać szczególnie znana starym fanom wytwórni Gigolo prowadzonej przez DJ Hella. Właśnie nakładem tego labelu ukazywał się debiutancki materiał z jego studio na północy Francji w Lille. Już pierwszy album "Muscle Machine" zdefiniował nowy styl na scenie określany, jako techno body music (ktoś pamięta Warm / Body Pressure?), który wynikł z inspiracji korzeniami EBM (Front 242, Nitzer Ebb) i nowoczesnego techno.
W 2003 roku Fixmer podjął współpracę z legendarnym wokalistą zespołu Nitzer Ebb (Douglas McCarthy), a rok później ukazał się ich wspólny album zatytułowany "Between The Devil...". Obaj jako projekt Fixmer/McCarthy do dziś wydają wspólny materiał na założonym w 1998 roku labelu Fixmera - Planete Rouge Records mając już na koncie 2 albumy i kilkanaście EPek.
"Fiction Fiction", czyli najnowszy solowy album artysty ma być zwrotem ku bardziej eksperymentalnym brzmieniom z dodatkiem poruszających melodii i hipnotycznych rytmów, ale ciągle będą im towarzyszyły nieubłagane i bezlitosne elektro-wstrząsy.
www.myspace.com/terencefixmer
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Bohaterów Monte Cassino 63, Sopot
Aktualna pozycja klubu: 1/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Electronique Boutique Deep ImpactElectronique Boutique Deep ImpactPiątek, 23 października 2009Electronique Boutique Fingerlickin NightElectronique Boutique Fingerlickin NightPiątek, 16 października 2009Electronique Boutique Minimal BaquetteElectronique Boutique Minimal BaquettePiątek, 9 października 2009
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa